Skocz do zawartości
Zajczyk

Dobór wzmacniacza do B&W DM 10 z 1983r.

Recommended Posts

Witam wszystkich , na początek chciałbym się przywitać. Jest to pierwsze moje forum i pierwszy post jaki przyjdzie mi napisać więc  proszę o wyrozumiałosć.

Jestem na początku drogi stereo ale jak każdy z was kocham muzykę. Przypadkowo natrafiłem na videoblog Reduktor szumu , tam zasięgnołem elementarną wiedzę w tematyce. 

W przypływie emocji (trochę przypadkowo) zakupiłem tytułowe kolumny na jednym z portali aukcyjnych w cenie 250 zł , wyglądają na całe. 

Dlatego Proszę o dobór wzmacniacza:

1. źródłem dźwięku będzie laptop Ausus UX21 ultra series slim audio by B&O ICEpower (pliki FLAC , Mp3) w przyszłosci dokupię DAC
  2. Dysponuję budżetem 400 zł celujemy w używki
  3. zamierzam użytkować sprzęt dłużej ale nie wykluczam dalszej jego rozbudowy
  4. Jetem mobilny i staram się szukać w mojej okolicy Ożarów Mazowiecki +/- 50 km 
  5. słucham lekkiej Elektroniki , chillout , muzyki klasycznej, trochę rocka i odrobinę hiphopu
  6. pokój pominiemy kolumny już są a ja mieszkam w bloku więc nici z odkręcania ( akustykę może podłączę jako oddzielny temat)

Nie mam możliwosci podłączenia kolumn i sprawdzenia jak grają a nawet gdyby to nie mam punktu odniesienia. Jetem laikiem ale zwartym i gotowym na propozycje.

Dołączam broszurę producenta w załączniku może pomoże. Dzięki z góry za wasz cenny czas i wiedzę.

DM10 Brochure.pdf

Niedawno kolega @MobyDick polecał nowe wzmacniacze smsl czy jakoś tak. Poszukaj, bo może okazać się że za niewielkie pieniądze dostaniesz całkiem przyzwoite granie. Chyba maja też DACi

Warto jest kupować używany sprzęt wysokiej klasy. Za kilkaset złotych nic nadzwyczajnego ze staroci raczej nie dostaniesz.

Edytowano przez MobyDick

Wątek troszkę się zestarzał. Aby być uczciwym wobec forumowiczów ostatecznie nabyłem Grundig fine arts a-903 za całe 450 zł.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się