Skocz do zawartości

STX ELECTRINO 250 + PIONEER XC-HM86D


tomaszbp

Recommended Posts

Witam Szanownych Forumowiczów.

 

Jestem niezbyt obeznany w kwestii audio. Chciałbym do salonu 19 kwadratów taki zestaw Stx electrino 250 plus pionek xc hm86d. Zestaw głównie do słuchania muzyki bardzo różnej pop rap muzyka poważna i instrumnetalna naprawdę ogromny przekrój trudno sprecyzować. Salon jest otwarty na kuchnię i korytarz tak jakby bez jednej ściany. Mam pytanie czy warto taki zestaw kupić czy ten pionek da radę napędzić te Stx ? Niestety z racji zamieszkania i sytuacji w jakiej się znaduje nie mam możliwości odsłuchu. Proszę o Wasze porady czy jest sens

Rozumiem że nie jest to mega zestaw ale mój budżet nie jest za wielki.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pioneer XC-HM86D to mocne urządzenie, wystarczająco wydajne do prawidłowego wysterowania kolumn STX Electrino 250. Zestaw taki zapewni Ci mocny, szybki, dokładny i analityczny dźwięk. Będzie to charakter brzmienia V czyli zwyraźniej wyeksponowanymi skrajami pasma. 

Alternatywy oczywiście są. Jeśli zależy Ci na niedużym zestawie sieciowym także z odtwarzaczem, to jedynie pozostaje mocniejszy i droższy Pioneer NC-50DAB. Natomiast jeśli nie potrzebujesz odtwarzacza CD, można system zbudować na bazie jednego z amplitunerów sieciowych np. Pioneer SX-N30AE, Yamaha R-N602 lub Onkyo TX-8250. Takie zestawy będą trochę lepsze brzmieniowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pioneer XC-HM86D to mocne urządzenie, wystarczająco wydajne do prawidłowego wysterowania kolumn STX Electrino 250. Zestaw taki zapewni Ci mocny, szybki, dokładny i analityczny dźwięk. Będzie to charakter brzmienia V czyli zwyraźniej wyeksponowanymi skrajami pasma. 
Alternatywy oczywiście są. Jeśli zależy Ci na niedużym zestawie sieciowym także z odtwarzaczem, to jedynie pozostaje mocniejszy i droższy Pioneer NC-50DAB. Natomiast jeśli nie potrzebujesz odtwarzacza CD, można system zbudować na bazie jednego z amplitunerów sieciowych np. Pioneer SX-N30AE, Yamaha R-N602 lub Onkyo TX-8250. Takie zestawy będą trochę lepsze brzmieniowo.
Dziękuję za fachową radę.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepiej iść w prawdziwi amplituner. Bardziej wydajny prądowo. Pioneer sxn30ae czy Yamaha rn602.
Owszem z tą stacyjka kolumny zagrają. Ale to jednak jednostka do monitorów. 
Mogę ci pożyczyć taki secik i sprawdzisz w domu. 
Zapraszamy
Piotrek
Pioneer sxn30ae plus te Stx jak cenowo na raty zero procent ?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mamy raty 0 procent.
Napisz do mnie PW i działamy
Piotrek
Dzisiaj sprzęt do mnie dotarł. Chciałem podziękować dla Pana Piotra z S4Home za cierpliwość i fachową obsługę. Ten człowiek ma niewyczerpane zasoby cierpliwość. Pełen profesjonalizm i super rabat. Jak robić zakupy to tylko z tym człowiekiem. A sprzęt co tu dużo pisać cud miód. Jestem bardzo zadowolony. Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...