Skocz do zawartości
Hardycandy

Amplituner sieciowy do głośników kruger&matz passion 5.0

Recommended Posts

Witam,

Jak w temacie szukam amplitunera do głośników Kruger&matz passion 5.0. Chciałbym żeby był to amplituner sieciowy z wifi, bluetooth, airplay dużą ilością hdmi, dobrze by było z dwoma hdmi out. Może być używka ale żeby była z bezprzewodowa łącznością. Budżet koło 2000zl. Narazie nie powiem nad czym się zastanawiam bo chciałbym zobaczyć wasze propozycje, może strzelicie w coś co mi nie chodziło po głowie. 

Z góry dzięki i pozdrawiam

Edytowano przez Hardycandy

Myślałem o tym onkyo ale moim faworytem jest denon avr x2400h. Na Amazonie za 420 euro. A może coś z używek do tej kwoty. Widziałem marantz 6009 w tej cenie, co wy na to??

Nie wiem, czy nie lepsza do tych kolumn będzie Yamaha RX-V485 lub model wyższy. Chociaż i tak wąskim gardłem systemu będą kolumny.

2400 jest znacznie lepszy od 485.

Propozycja pewnie dlatego że koledzy już nie mają 2400. My też nie. 

Ale widziałem ostatnie ceny 1500-1800 złzdecydowanie warto. 

Piotrek

No i super. Zaraz zamawiam. Jeszcze pytanie bo akurat jestem w Anglii i cena tutaj to 335 funtów wiec bardzo fajna. Czy są jakieś obiekcje do kupienia amplitunera w Anglii. Czy coś może nie działać w Polsce? Adapter do zasilania to będzie konieczny napewno ale to nie problem

Nie ma obiekcji. Nie potrzebujesz też adaptera. X2400 ma wypinany kabel. Więc kupisz nowy za 12 zł z europejską wtyczka i działa tak samo :)

Piotrek

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się