Skocz do zawartości

Sprzęt do sypialni


kadamowi

Recommended Posts

Mam sypialnię wielkości około 3mx4m i przymierzam się aby postawić tam jakiś sprzęt do słuchania muzyki z CD i gramofonu (przymierzam się do kupna).

Nie będzie to głośno (do tego zestaw jest w innym pokoju) ale ma być przyzwoita jakość.

Może jakieś pomysły jaki sprzęt ?

Dylematy mam takie:

- czy koniecznie klasyczny zestaw wzmacniacz + CD czy może jedno pudełko

- czy koniecznie zestaw 2 głosniki czy może są jakieś fajne rozwiązania jakościowe z jednym, może być trudność w znalezieniu miejsc ustawienia głośników w stylu trójkatnym

Przy tradycyjnym pytaniu o budżet to nie chciałbym przepłacać, ale jak będzie warto to kilka tysięcy wydam.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, kadamowi napisał:

- czy koniecznie zestaw 2 głosniki czy może są jakieś fajne rozwiązania jakościowe z jednym, może być trudność w znalezieniu miejsc ustawienia głośników w stylu trójkatnym

W takich warunkach daj sobie spokój z budowaniem zestawu stereo i to jeszcze w oparciu o gramofon na źródle. Kup jakiegoś pianocrafta i będzie Pan zadowolony (wcześniej posłuchaj go w sklepie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, kadamowi napisał:

jestem nowy I może nie w tej kategorii umieściłem wątek.

Ano właśnie... I kto z tych, którzy są doskonali w doradzaniu sprzętowym Ciebie tu znajdzie? Popróbuj w dziale "Stereo" może będzie odzew jakiś.
Pozdrawiam Ciebie, WP

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • RoRo locked this topic
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...