Skocz do zawartości

Sprzęt w sypialni


kadamowi

Recommended Posts

Założenia są takie, że to jest sypialnia 2.9x4.3m, słuchanie albo leżąc na środku albo siedząc przy biurku w jednym z rogów, albo siedząc na fotelu w drugim rogu.

Raczej ciężko tu o klasyczne ustawienie w trójkącie i miejsc do montowania głośników nie za wiele. Napewno będzie odtwarzanie z CD ale nie głośno, prawdopodobnie też gramofon.

Mam takie pytania:

1) Czy koncepcja oparta o jeden głośnik w rogu pokoju typu MusicCast daje jakiś efekt ma ktoś z tym doświadczenie ?

Na coś takiego patrzyłem MusicCast Yamaha

2) Czy kupować zestaw CD+Wzmacniacz czy może są jakieś przyzwoite nieduże pudełka 2in1 ? Chodzi nie o optymalizację ceny tylko miejsca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kadamowi
W Warszawie są 3 salony Top HiFi - na Nowogrodzkiej 44, Andersa 12 i Naruszewicza 30. Czynne od poniedziałku do soboty.
Oraz wiele salonów innych firm :D

Warto byś się zastanowił które miejsce w pokoju będzie głównym miejscem odsłuchu (i "pod nie" ustawił system), a które będą do słuchania w tle (i potraktowane po macoszemu - na zasadzie "aby grało").

Poza tym podaj więcej informacji (np. jaka kwota wchodzi w grę, czy może być sprzęt używany...) zgodnie z wątkiem "Pierwsze posty..."

Pozdrawiam
PS. Zamknąłem Twój wątek utworzony wcześniej w nieodpowiednim dziale. No i witaj na naszym Forum :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...