Skocz do zawartości

Jakie kolumny podłogowe używane do ok. 1000zl


Paweł Moczarski

Recommended Posts

Witam wszystkich,

Doradźcie jakie kolumny podłogowe  używane mogę kupić do wzmacniacza Yamaha RX-V496RDX w cenie do ok. 1000zł ?

Pokój ok. 20m2.  Czasami tez chciałbym na tym zestawie posłuchać muzyki popularnej w stereo z radia lub YouTube w dobrym brzmieniu, nie jestem audiofilem ale lubię dobry dźwięk muzyki.

Pomożecie ?

Paweł

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz o stereo w dziale kino :)

Z tych co znam to polece to co sam posiadam mission m34i. Ewent troszke tansze i slabsze m33. 

Tannoy f4 nie znam ich ale mialem tannoy satelity f i graly rownie dobrze co mission m32. Lepszy bas byl w mission ale tez warto sie nimi zainteresowac. Wiecej w tej cenie nie znam uzywanych

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, modelarz01 napisał:

chyba nie umiesz szukać  :)

OLX 4 oferty

https://www.olx.pl/oferty/q-mission-m34/

 

1 godzinę temu, S4Home napisał:

Tannoy M4 lub F4

Tak, faktycznie

13 godzin temu, modelarz01 napisał:

chyba nie umiesz szukać  :)

OLX 4 oferty

https://www.olx.pl/oferty/q-mission-m34/

Tak, dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo nie pisałem, ale teraz już je przećwiczyłem. No i nie jest źle, ale spodziewałem się lepszego dźwięku(wyrazistego czystego z detalami), słucham na razie na stereo(czyli efekty wyłączone w AV) bo głośniki satelity jeszcze nie podłączone(trzeba przeciągnąć kable). Dźwięk jak by przyduszony  w całym paśmie. Oczywiście słucham z YouTube i z tunera kablowego od Vectry podłączonego do AV światłowodem. No i ta wysłużona Yamaha (RX-V496RDX) chyba nie jest najwyższych lotów w stereo.  Może coś bym kupił jakiś wzmacniacz używany, chciałbym usłyszę co tek kolumny grają, ale co z AV. I tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...