Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
czaja1122

Wybór subwoofera do 1500 zł

Recommended Posts

Witam, chciałbym się poradzić odnośnie wyboru subwoofera do 1500 zł do salonu o powierzchni 23m. Zastanawiam się nad klipsch reference r-10sw lub Magnat Tempus SUB 300 A. Czy ktoś może przybliżyć mi różnice między nimi? Jak się sprawa ma z odgrywaniem dźwięku true hd? Z góry dziękuje za pomoc.

Sprzet:

Amplituner: Yamaha rx-681

Głośniki: Yamaha Ns-51 + Ns-f51

Edytowano przez czaja1122

Co masz na myśli pytając o sprawę dźwięku HD?

Klipsch jest bardziej zwrotym subem szybszym. Magnat natomiast miększym i głębszym. Polecam sprawdzić jeszcze elac eq10.

Piotrek

Natknąłem się na twierdzenie, że nie wszystkie głośniki potrafią zagrać dodatkowe dźwięki HD a zależy mi na w miarę jak najlepszej jakości dźwięku za te pieniądze, stad moje pytanie.

Wydaje mi się, że lepszym wyborem będzie Klipsch. Zresztą spójrz na najnowszy model Klipsch R-120SW, który z rabatem forumowym niewiele przekroczy założony budżet, a jestem pewny, że szybkością, dokładnością i mocą w pełni Cię usatysfakcjonuje.

No jeśli głośnik jest słaby to nie będzie dla niego różnicy. NS502 czy NS51 są dość wycofane w górnych rejestrach więc dźwięk HD względem klasycznego DTS będzie niewiele lepszy, ale jednak.

1 godzinę temu, Q21 napisał:

Wydaje mi się, że lepszym wyborem będzie Klipsch. Zresztą spójrz na najnowszy model Klipsch R-120SW, który z rabatem forumowym niewiele przekroczy założony budżet, a jestem pewny, że szybkością, dokładnością i mocą w pełni Cię usatysfakcjonuje.

Jak wyglada cena po rabacie i jak uzyskać taki rabat?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować