Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Grzegorz Zając

Tonsil Maestro II 180 + wzmacniacz stereo.

Recommended Posts

Witajcie. Mam kolumny Tonsil Maestro II 180. Jeśli chodzi o moje preferencje, brzmienie jak dla mnie ok, jedyna rzecz, która mnie drażni, to podbicie częstotliwości w okolicach 1-2 kHz (kłujące średnio-wysokie dźwięki). Czytając różne fora, wynika z nich, że te Maestra po prostu tak mają :-). Nie chcę ich zmieniać, bo cała reszta pasma jest ok, tylko ten jeden mankament. Jaki wzmacniacz/amplituner polecilibyście, który mógłby tę "wadę" ujarzmić? Wolałbym coś z nowych produkcji, bo nie znam się na elektronice i nie potrafię grzebać w używkach. Nie zależy mi na sieciówkach. Akceptowalna kwota: 2000 +/- 200.

Edytowano przez Grzegorz Zając

Cześć,

spojrz na wzmacniacz Atoll IN30SE lub znacznie lepszy IN50SE, ewentualnie za kilka dni dostępny także troszeczkę droższy Audiolab 6000A. Możesz u nas wzmacniacz wypożyczyć do testów w swoim systemie, zapraszam.

21 godzin temu, Grzegorz Zając napisał:

Witajcie. Mam kolumny Tonsil Maestro II 180. Jeśli chodzi o moje preferencje, brzmienie jak dla mnie ok, jedyna rzecz, która mnie drażni, to podbicie częstotliwości w okolicach 1-2 KHZ (kłujące średnio-wysokie dźwięki). Czytając różne fora, wynika z nich, że te Maestra po prostu tak mają :-). Nie chcę ich zmieniać, bo cała reszta pasma jest ok, tylko ten jeden mankament. Jaki wzmacniacz/amplituner polecilibyście, który mógłby tę "wadę" ujarzmić? Wolałbym coś z nowych produkcji, bo nie znam się na elektronice i nie potrafię grzebać w używkach. Nie zależy mi na sieciówkach. Akceptowalna kwota: 2000 +/- 200.

powiedzcie mi jak wy to mierzycie jakim miernikiem ,że wiesz że akurat 1-2 kHz ?

i piszemy to tak kHz a nie KHZ bo to może znaczyć coś całkiem innego .

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować