Skocz do zawartości

Tonsil Maestro II 180 + wzmacniacz stereo.


Grzegorz Zając

Recommended Posts

Witajcie. Mam kolumny Tonsil Maestro II 180. Jeśli chodzi o moje preferencje, brzmienie jak dla mnie ok, jedyna rzecz, która mnie drażni, to podbicie częstotliwości w okolicach 1-2 kHz (kłujące średnio-wysokie dźwięki). Czytając różne fora, wynika z nich, że te Maestra po prostu tak mają :-). Nie chcę ich zmieniać, bo cała reszta pasma jest ok, tylko ten jeden mankament. Jaki wzmacniacz/amplituner polecilibyście, który mógłby tę "wadę" ujarzmić? Wolałbym coś z nowych produkcji, bo nie znam się na elektronice i nie potrafię grzebać w używkach. Nie zależy mi na sieciówkach. Akceptowalna kwota: 2000 +/- 200.

Edytowano przez Grzegorz Zając
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Grzegorz Zając napisał:

Witajcie. Mam kolumny Tonsil Maestro II 180. Jeśli chodzi o moje preferencje, brzmienie jak dla mnie ok, jedyna rzecz, która mnie drażni, to podbicie częstotliwości w okolicach 1-2 KHZ (kłujące średnio-wysokie dźwięki). Czytając różne fora, wynika z nich, że te Maestra po prostu tak mają :-). Nie chcę ich zmieniać, bo cała reszta pasma jest ok, tylko ten jeden mankament. Jaki wzmacniacz/amplituner polecilibyście, który mógłby tę "wadę" ujarzmić? Wolałbym coś z nowych produkcji, bo nie znam się na elektronice i nie potrafię grzebać w używkach. Nie zależy mi na sieciówkach. Akceptowalna kwota: 2000 +/- 200.

powiedzcie mi jak wy to mierzycie jakim miernikiem ,że wiesz że akurat 1-2 kHz ?

i piszemy to tak kHz a nie KHZ bo to może znaczyć coś całkiem innego .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...