Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Egonus

Jaki wzmacniacz/ ampli do Tonsil siesta

Recommended Posts

Witam Was wszystkich. 

Kilka dni temu wyzionęła ducha moja stara Yamaha AX396, która napędzała podłogowe Tonsil Siesta pomieszczeniu ok. 20 m. kw. Korzystałem z CDX-5XX. Szału nie było....cóż. Chciałem Was zapytać co lepiej obsłuży te kolumny - Yamaha R-N602, Onkyo TX-8270 czy może zestaw Yamaha AS501 + yamaha WXAD10?.  Ograniczyłem modele ze względu na budżet. Lubię miękki bas i zaznaczone wyraźnie wysokie. Słucham wszystkiego po trochu ze szczególnym uwzględnieniem rocka, grunge etc. 

Dzieki z góry i pozdrawiam.

Żaden z tych amplitunerów nie ma miękkiego basu.

Raczej konturowy i szybszy.

Najbardziej to bym obstawiał Magnata MR780, on masz kolei wyraźnie delikatną górę, Ale tą pożądaną ostrość i tak uzyskasz z kolumn.

Ewentualnie Atoll In 80

Piotrek

Witaj,

z podanych przez Ciebie konfiguracji wybrałbym zestaw Yamaha A-S501 z WXAD-10, natomiast w podobnym budżecie możemy zaproponować moim zdaniem nieporównywalnie lepszy zestaw NAD C326 BEE z WXAD-10. Takie połączenie zapewni Ci szybki, mocny, dynamiczny dźwięk z solidną podstawą basową.

Dzięki za informacje. I jeszcze jedno pytanie -  z tych lamerskich - w jaki sposób do zestawu NAD C326 + WXAD10 można można wejść z dźwiękiem z TV?

Pozdrawiam

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować