Skocz do zawartości
Bartosz Orszulak

Które słuchawki bezprzew. wybrać i czy w ogóle warto?

Recommended Posts

Jestem amatorem w tych sprawach, ale dużo się poruszam, podróżuję i dotychczas używałem słuchawek dokanałowych przewodowych i wiele razy kablem zawadzałem tak, że wypadł mi telefon czy wyrwało słuchawki z uszu. Rozmowy przez telefon prowadzę używając słuchawek bo dużo rozmawiam. Słuchawki bezprzewodowe są coraz bardziej popularne i czy warto kupić słuchawki w cenie 200zł. Więcej pieniędzy nie chce się mi wydawać i czy w tej cenie bezprzewodowe się sprawdzą. Są takie modele, które mógłbym kupić: Samsung U Flex, SŁUCHAWKI BLUETOOTH SONY WI-C400 NFC, Słuchawki Philips UpBeat Metalix Pro SHB5950WT/00. Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Słuchawki przewodowe będą lepsze w tej cenie. Może lepiej pomyśleć o lepszym prowadzeniu kabla lub przynajmniej słuchawki z klipsem do ubrania. Może sprawę załatwił by adapter bluetooth ? Jeśli bezprzewodowe tego typu to te powinny być ok.

A przeglądałeś na ceneo słuchawki ? Tam znajdziesz spory wybór. Może wejdź i porównaj słuchawki bezprzewodowe i zobaczysz w jakich cenach są, jakie marki. Możesz przy okazji poczytać opinie i dowiesz się które warto wybrać. Ja wolę zawsze sprawdzić jakość i wtedy kupuję. Lepiej poświęcić dzień więcej na szukaniu niż kupić jak to mówią kota w worku, i będzie niezadowolenie.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się