Skocz do zawartości

alex42axt

Recommended Posts

Witam
Chciałbym prosić w pomoc w wyborze zestawu stereo składającego się z kolumn i wzmacniacza.
Przeznaczenie głównie do muzyki, a gatunki jakie będą odtwarzane to przede wszystkim szeroko pojęty rock, spokojniejszy metal, czasem też odrobinę bluesa.
Mój pokój ma 4,5 x 5,5 m co daje 24,75 m^2. Jest tłumiony przez duży dywan i meble.
Czego oczekuje od brzmienia? Chciałbym żeby było ciepłe, ale precyzyjne. Mile widziany mocny, ale miękki i nie dudniący bas oraz dokładna i nie "krzykliwa" góra. Słuchałem ostatnio u znajomego Altusów 300. Wysokie tony po dłuższym czasie zaczęły mnie mocno męczyć, a bas był mało precyzyjny, strasznie twardy i dudnił.
Szukam kolumn podłogowych i mniejsze zestawy raczej nie wchodzą w grę.
Budżet jakim dysponuje oscyluje w okolicach 3 tyś, ale jeśli naprawdę będzie warto to jestem w stanie dołożyć jeszcze jeden tysiąc.
Interesuje mnie tylko sprzęt używany, bo wiem, że z nowego za te pieniądze raczej nie znajdę nic spełniającego moje oczekiwania.

Z góry dziękuję za zainteresowanie tematem i pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...