Skocz do zawartości
Lewar55

Słuchawki za 1000 zł z Bluetooth i anc

Recommended Posts

Czesc wszystkim!

Poszukuje jako mloda osoba nowych słuchawek za 1000 zł.Musi byc Bluetooth i ANC. Co proponują fachwocy? :) slucham wszystkiego po trochu wiec raczej cos uniwersalnego.Dziekuje za odpowiedzi.

Witaj. Proponuję Ci sprawdzić nowe Audio Technica ANC700 BT. Ostatnio byłem w Tophifi i miałem je osobiście na uszach. Moim skromnym zdaniem, grają lepiej a niż Bose Q35 (gen.1)

Mieszczą się też idealnie w budżecie :) 

Dzięki, sprawdziłem. Ale szukam innego koloru niż czarny. Wiem,  że to mało profesjonalne,  ale czarny to taki smutny kolor. 😜

Spoko, można i tak :) słuchaj to może niższe Audio technica AR5 BT? (tylko tam nie ma ANC-które tak bardzo chciałeś) .Ewentualnie inny producent.

Przeglądam produkty Audio Technica i wygląda to fajnie,  tylko szkoda,  że nie ma ANC. Z drugiej strony tak się zastanawiam czy będę z tego korzystał? 

To moim zdaniem, nie za bardzo Ci się to przyda. Sama konstrukcja słuchawek, już w dużym stopniu od izoluje Cię od otoczenia. Dodatkowo jak będziesz głośniej odtwarzał, to wątpię żebyś cokolwiek usłyszał...

p.s a nie masz problemów z błędnikiem?

To zależy od organizmu. Ja dla przykładu nie mogę używać, kilku moich znajomych również miało z tym problem. Z pewnością są też ludzie, którzy nie mają z tym problemu :)

Dnia 30.09.2018 o 00:09, Lewar55 napisał:

Czesc wszystkim!

Poszukuje jako mloda osoba nowych słuchawek za 1000 zł.Musi byc Bluetooth i ANC. Co proponują fachwocy? :) slucham wszystkiego po trochu wiec raczej cos uniwersalnego.Dziekuje za odpowiedzi.

MOMENTUM M2 AEBT - Ivory

Delikatnie przekraczamy budżet, nie mniej jednak uważam, że warto- spójrz na cenę wyjściową. Brzmienie dość uniwersalne, dobrze sprawdzają się nawet z gorzej nagrana muzyką. Same słuchawki są bardzo lekkie i wygodne.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się