Skocz do zawartości

Onkyo 656 problem z odtwarzaniem filmów mkv


Dawidbed

Recommended Posts

Podczas ogłądania filmów występuje delikatne zacinanie się obrazu. Zaówarzyłem że problem pojawia się tylko w tedy gdy podłącze laptop pod onkyo. Jak oglądam film na laptopie nie występuje to zjawisko. Czy problem leży po stronie amplitunera czy TV. Dodam że telewizor mam hd ale nie full hd samsunga. Podczas grania na konsoli ps4 problemu też nie ma. Proszę o pomoc bo może wystarczy coś pozmieniać w ustawieniach onkyo?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obraz dalej się zacina :( Zastanawiam się czy jest możliwość zmiany w Onkyo ustawien wyjśćia HDMI. Zamiat FULL HD( 1080p) na HD READY (720p), może to coś pomoże?

Jak podłączę bezpośrednio laptopa do telewizora przez HDMI obraz jest okej. Filmy mam w rozdzielczości  720p i amplituner przerabia je na 1080p. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Z filmami w 1080p zacina częściej. Z tego co pamiętam to zawsze były jakieś zacinania się obrazu ale myślałem że przez laptopa bo chdził tak jakoś wolno. Zrobiłem mu reset systemu jak  zaczeło denerwować to zacinanie i nic nie pomogł. Więc czukam  dalej. Zacinanie nie jest uciążnile bo to takie 1s może 15 razy na film.

Jak oglądam film z nc+ przez amplituner w 5.1 to nic się nie dzieje.

A może jakiś otwarzacz blu-rey z usb by sobie z tym lepiej poradził?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...