Skocz do zawartości

Ceny kolumn


Gość

Recommended Posts

1 minutę temu, Kubakk napisał:

Zauważmy iż autor tematu sam się pogrążył , szukał po cenie = widać jest sens wystawiania ofert po sztuce , bo tak 99 jeśli nie 100% populacji przegląda.

Mam kontakt z ludźmi którzy mają problemy z czytaniem ofert ze zrozumieniem tak więc mam pojęcie jak to wygląda z 1 ręki mimo iż inna branża :D

Z tym się zgodzę, bo sam z żoną prowadzę sklep internetowy i jak widzę jakie pytania czasem przysyłają mając wszystko zapodane w opisie produktu lub w regulaminie sklepu to ... :47_tired_face: :51_scream: :40_rage:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Repugnant napisał:

temat troche z d...y jesli cos kupujesz to wypada wiedziec,dowiedziec sie co jak i za ile zreszta za zwyczaj na stronach sklepow mozna znalesc ze cena jest za sztuke lub pare i nie wymaga to kosmicznej wiedzy no chyba ze ja odwiedzam jakies inne strony:)zreszta panowie nie robmy z siebie uposledzonych i pogonmy nasze szare do dzialania nikomu to nie zaszkodzi a w dzisiejszych czasach obrazkowych instrukcji wymogu maksymalnej latwizny we wszystkim komus moze to byc pomocne:)

Obawiam się że niczego nie zrozumiałeś :) 

 

4 godziny temu, Kubakk napisał:

Zauważmy iż autor tematu sam się pogrążył , szukał po cenie = widać jest sens wystawiania ofert po sztuce , bo tak 99 jeśli nie 100% populacji przegląda.

Mam kontakt z ludźmi którzy mają problemy z czytaniem ofert ze zrozumieniem tak więc mam pojęcie jak to wygląda z 1 ręki mimo iż inna branża :D

W ogóle nie szukałem w celu zakupu gdyż kolumny mam i przez najbliższe lata zmieniać nie zamierzam.  Po prostu byłem ciekaw co inni sądzą o ewidentnej patologii. Przykro mi natomiast że nie potrafisz zrozumieć że szukanie po cenie ma sens jeśli zobaczysz całą cenę a nie jej połowę. Mam nadzieję że się nie pogrążysz i ogarniesz sens ;) 

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, JacSantana napisał:

Obawiam się że niczego nie zrozumiałeś :) 

 

wnioskujesz to z mojej wypowiedzi czy wrozysz z fusow?ja sie obawiam ze zrozumialem i dalej twierdze ze temat jest z d..y bo wypada wiedziec co chce sie kupic warto tez czytac regulaminy a w razie watpliwosci jak ktorys z kolegow napisal sa telefony itd.wiec panowie ogarniajmy takie sprawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...