Skocz do zawartości

5.0/5.1 do salonu 25m2. Mplituner Denon avr-x3300w


Wini

Recommended Posts

Dobry wieczór,

jestem w trakcie kompletowania zestawu kina domowego do domu i szukam pomocy w doborze kolumn. 

Jestem świeżo po zakupie amplitunera denon avr-x3300w i potrzebuję czegoś co będzie z nim dobrze grało. Myślę, że na początek chciałbym zestaw 5.0, który później rozbuduję o jakiegoś suba.

Jeśli chodzi o zastosowanie to głównie kino domowe (pewnie z 70%). Do tego muzyka, głównie różne odmiany rocka + jakiś pop. 

Jestem otwarty zarówno na nowy jak i używany sprzęt. Chciałbym wydać w okolicach 2 tysięcy na kolumny, ale nie jest to sztywna granica.

Wstępnie myślałem o zestawie Polk T531 (nowy) albo używanym zestawie yamahy opartym o ns-555.

Niestety, z tego co wiem, w pobliżu nie mam żadnego salonu, gdzie mógłbym się wybrać na odsłuchy.

 

Załączam też plan salonu. Wysokość pomieszczenia to mniej więcej 2,8m.

salon.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha NS-555 to bardzo kiepskie dźwiękowo kolumny, znacznie lepszy będzie zestaw Polk Audio T531. Jeśli wchodzą w rachubę kolumny w kolorze białym, rozważ Audio Pro Avanto HTS 5.0. W podobnych budżetach masz także bardzo dobry set Pylon Audio Pearl 25 Set 5.0 oraz STX Electrino 250 Set 5.0. 

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania oraz indywidualne wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...