Skocz do zawartości

Soundbar HEOS HOME CINEMA HS2 czy może stereo?


Mateusz Judziński

Recommended Posts

Witam,

chciałbym wydać trochę ciężko zarobionych pieniędzy, żeby w mieszkaniu raczyć się przyjemnym dźwiękiem. Stąd moja prośba o pomoc bo brak mi doświadczenia i wiedzy. 

Generalnie wymyśliłem sobie HEOS HOME CINEMA HS2 (belka+sub) - bo ładnie gra, bo ładne, bo można rozbudować, bo subwoofer bez kabla itd.

Dysponuję nienowym TV z podłączonym kablem HDMI MiBox co by stworzyć sobie AndroidTV. W związku z tym pojawiają się w moich myślach pytania nie cierpiące zwłoki...  

- czy będę w stanie odtwarzać dźwięk podczas oglądania np. Netflixa przez MiBoxa na soundbarze?

- czy będę w stanie odtwarzać dźwięk podczas oglądania filmu z podłączonego kablem HDMI do TV komputera?

- na jakiej zasadzie będę mógł odtworzyć muzykę z PC na soundbarze?

- może polecicie mi jakieś stereo zamiast soundbara?

Muzyki słucham niezwykle różnej. 

W załączniku gniazda mojego TV.

Jeśli pytania wydają Wam się głupie, to na wstępie pisałem, że brakuje mi wiedzy. Stąd moje pytanie do Was. 

Za odpowiedzi z góry dziękuję. 

 

tv.jpg

Edytowano przez Mateusz Judziński
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry soundbar to rozwiązanie wygodne, komfortowe, ale zawsze pamiętaj, że zostało stworzone do kina domowego. Jeśli zależy Ci na możliwie najlepszej jakości soundbar, który pozwoli także na odsłuch muzyki, spójrz koniecznie na Focal Dinension Bar z bardzo dobrym bezprzewodowym subwooferem. W stosunk jednak do klasycznego zestawu opartego na kolumnach w muzyce będzie to kompromis. Jako alternatywa spójrz np. na zestaw Yamaha R-N602 z kolumnami Pylon Audio Pearl 25. Kino nie będzie gorsze, a muzyka nieporównywalnie lepsza.

Zapraszam Cię serdecznie na odsłuchy do naszego salonu oraz indywidualne wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, S4Home napisał:

Żartujesz?

Maluch (fiat 126p) z kołami od bolidu F1

Piotr

 

ja się nie znam ale w sklepie z audio zaproponowali CEOLa z Sonus Faber wiec sądziłem ze będzie git... to co do takiego wzmacniacza jak 402D?

Może taki zestaw na początek? 

Yamaha MusicCast R-N602 (czarny), Elac Debut 2.0 B6.2

w ogóle lepiej Yamaha czy Denon? Używaliście aplikacji MusicCast i HEOS?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...