Skocz do zawartości

Kolumny podłogowe za około 2 tysięce złotych


venom200

Recommended Posts

 

Jako że ma tym forum są normalniejsi ludzie niż ma AS to pytam

Szwagier wszedł w posiadanie Onkyo 626 i chciałby jakieś kolumny do tego AV.

Jako że ja nie mam totalnie doświadczenia z Stereo o Onkyo dlatego tu pytam.

Są dwa problemy z poszukiwaniem kolumn, pierwszy to kwota do 2000 max za Stereo , najlepiej używane.

Drugi problem to pomieszczenie 39 MK2

 

Od razu napiszę bo wiem jak to będzie w przyszłości jest plan rozbudowy zestawu o central , tylne jak i najważniejsze subwoofer.

Ale to melodia dalszej bardzo przyszłości

 

Ja ze swojej strony polecałem mu coś bardzo mocno grającego , tak pomyślałem o MA RX6 lub JBL ES 80

Jakieś Klipsh na tak wielki salon by się sprawdził.

 

Szwagier nie jest jakimś specjalnym koneserem na razie

Proszę o propozycje.

Oferty sprzedaży również mile widziane na priv

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej możesz iść w Kino domowe, ale muzyka w amplitunerze kina wypada dość słabo. Jeżeli kino ma pre out, to można się pokusić o końcówkę mocy stereo. Wtedy podpinasz fronty przez końcówkę i jest git. Jeżeli brak to lepiej używany wzmacniacz do 1000 zł i używane kolumny podłogowe tak minimum 1500 zł. 

Co będzie źródłem? 

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

z podanych przez Ciebie modeli kolumn lepszą opcją będzie Monitor Audio niż JBL. Natomiast seria Rx lun Silver ma dosyć duże wymagania w kwestii wydajności wzmacniacza. Przy dwóch kolumnach będzie OK, ale jak obciążysz docelowo amplituner 5 kolumnami, może trochę zabraknąć mocny. Moim zdaniem z używek lepiej poszukać serii Bronze lub starszej BR. 

Natomiast jeśli budżet nie jest sztywny i możesz trochę dołożyć, proponowałbym Klipsch R-820F. To bardzo mocne kolumny, które bez problemu dobrze nagłośnią salon. Dźwiękowo to bardzo swobodny, dynamiczny dźwięk z wyeksponowanymi skrajami pasma. Są to kolumny bardzo skuteczne, bez problemu wysteruje je amplituner.

Jeśli masz taką możliwość, zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...