Skocz do zawartości

Wybór karty dźwiękowej do 500zł


AXeLL1

Recommended Posts

Witam poszukuję karty dźwiękowej do ok 500zł głównie do gier typu escape from tarkov,Rainbow six siege,csgo + Gry na konsole. Słuchawki jakie posiadam to HyperX Cloud Alpha i roccat Syva.

zależy mi na tym aby karta miała czysty dźwięk [ zero przebić na bassach i tym podobnych. moja integra aktualnie ma taki problem]

Będzie to moja pierwsza karta dźwiękowa dlatego za bardzo nie jestem w stanie określić która będzie lepsza.

Na oku mam:

-Audiotrak Prodigy Cube Black Edition USB

-Creative Sound BlasterX AE-5

-Creative Sound Blaster X G5

Następujące pytanie to czy karta na pci-e będzie o niebo lepsza od tych podanych w temacie? bo zależy mi na tym aby móc podpiąć kartę do konsoli [no chyba że karta na pci-e będzie widocznie lepsza wtedy mogę zrezygnować z usb]

Czytając opinie tych kart mam wrażenie że każda jest słaba dlatego próbuje zasięgnąć opinii kogoś kto się na tym zna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, S4Home napisał:

532 zł to zdecydowanie poza budżetem?

https://www.morele.net/wzmacniacz-sluchawkowy-audinst-hud-mx1-usb-dac-411819/

 

Wiem że gdzie nie gdzie jest po 600 coś ale wytarguj cenę. Zdecydowanie warto

Audinst HUD-mx1 USB DAC jest tylko w jednym sklepie i cena nie podlega negocjacji. ;[

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MobyDick napisał:

Zakupiłem g5 od creative ale teraz poszukuję słuchawek i myślałem nad BEYERDYNAMIC DT990 PRO 250OHM ale czy będzie to znaczny przeskok z hyperx alpha w sensie brzmienia? na amazonie.de znalazlem je poniżej 500zł ale nie wiem czy będą padowały brzmieniowo do g5.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Wiem, że trochę za późno, ale niech będzie to dla innych. Miałem Prodigy Black Cube. Bardzo fajna karta. Mikrofon (nawet tani) podłączony do tej karty brzmi rewelacyjnie, prawie zero szumów bez konieczności włączania filtrów programowo. Dosyć dużo mocy na słuchawkach, raczej powinien wysterować każde słuchawki. Ma możliwość wymiany OPampa na inny, więc można go zawsze trochę, nieznacznie podkręcić jakimś lepszym scalakiem. Brzmieniowo dla mnie bez zastrzeżeń. 

Edytowano przez Przemek Jóźwik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2020 o 23:03, wald28 napisał:

Cześć, czy Tempotec Serenade będzie lepszy od Xonara STX?

Czy STX to jednak wyższa pulka?

Myślę że to bardziej kwestia tego co komuś bardziej odpowiada niż półki. Tempotec Serenade wszedł w lukę po AIM SC808, ma jednak inne brzmienie. Asus to firma która istnieje od dawna. AIM gdzieś zniknął i wiem ze ludzie czasem mają problemy ze sterownikami gdy potrzebują zainstalować na nowym systemie operacyjnym. Tempotec ma dość szeroką ofertę i można przypuszczać ze będzie dłużej na rynku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...