Skocz do zawartości

Mocne Stereo Do Salonu 6 tyś


Hening90

Recommended Posts

Hej. 
 

Szukam konkretnego zestawu do salonu o pow. +-30m2 (aneks). Kwota do 6 tys zł na całość.   
Muzyka w 99% Elektroniczna Techno itd. Kolumny maja mieć kopa,Ma być czuć kick na klacie coś jak w klubie a nie leniwy rozlazły po całym pomieszczeniu bass. 
Z podobnych wątków z tego forum wyciągnąłem pare klocków do podobnego grania: 

wzmacniacze to nad 356, yamaha as 701, Jakiś ARCAM nie pamietam jaki, xindak 06 kolumny najczęściej powtarzające się heco aurora 700, klipch RP260, pylon sapphire 31, paradigm monitor 9v7. 

ktos polecał dodatkowy sub aktywny ale nie wiem czy to dobra droga. 

pozdrawiam

 

Edytowano przez Hening90
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomieszczenie to 30m2 ale z aneksem strefa wypoczynkowa ma około 20m2. Z tym clubem trochę przesadziłem ale chodzi mi o taka charakterystykę grania. Mocno i punktowo ale nie ma być to kolumna typowo na wesela która się drze i wali. 
 

Bali Dziki za propozycje ale te kolumny i wzmacniacze są poza moim budżetem. 

Edytowano przez Hening90
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sugestie A co powiesz o pylon sapphire 31 plus yamaha 701? Ten większy głośnik basowy jakoś do mnie przemawia.  Ewentualnie do tego wzmacniacza można dorzucić suba bo ma dedykowane wyjście. 
Shapire nie znam ale znam Diamond z Yamaha i super się jak na moje ucho połączenie.
Zajebista okazja, w tej cenie to MS900 chodziły
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Jesli lubisz mocny i głęboki bas to zestaw Yamaha AS701 + Pylon Audio Sapphire 31 powinien przypaść Ci do gustu. Brzmienie jest dynamiczne, średnica delikatnie ocieplona a bas mięsisty. Jak byś miał miejsce na większe kolumny i chciałbyś poczuć bas na sobie to zwróć uwagę na Magnat Transpuls 1500 w połączeniu z Cambridge Audio CXA61. W tym przypadku pozostaje tylko kwestia gabarytu kolumn. W 30m2 zagrają bardzo dobrze. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie indywidualnej wyceny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre sugestie. Miałem okazje wczoraj słuchać yamahy as700 i jakiegoś denona, denon za pluszowy yamaha grała bardzo dobrze z kolumnami STX nie pamietam modeli. Postawilem na yamahe i jakieś Pylony Ewentualnie jak dogadam się z gościem od tych Heco ms1000 co do wysyłki. 
 

Co bardziej się opłaca? Nowa yamaha as701 za 1800 czy używka as700  + cd n301 za 1500 zestaw.  
 
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2020 o 17:01, Hening90 napisał:

Ma być czuć kick na klacie coś jak w klubie a nie leniwy rozlazły po całym pomieszczeniu bass. 

NAD C356BEE z kolumnami JBL ARENA 180 (w kwocie nizszej niz zakladales). Bedzie to polaczenie dynamicznie i dajace duzo frajdy ze sluchania.

Edytowano przez lysyrafal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2020 o 16:03, Hening90 napisał:

Dobre sugestie. Miałem okazje wczoraj słuchać yamahy as700 i jakiegoś denona, denon za pluszowy yamaha grała bardzo dobrze z kolumnami STX nie pamietam modeli. Postawilem na yamahe i jakieś Pylony Ewentualnie jak dogadam się z gościem od tych Heco ms1000 co do wysyłki. 
 

Co bardziej się opłaca? Nowa yamaha as701 za 1800 czy używka as700  + cd n301 za 1500 zestaw.  
 
 

Napisz jak się zakończyło.😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...