Skocz do zawartości

onkyo A-9150


dizzit

Recommended Posts

To już trzecia koncepcja na konfiguracje sprzętu.

Na chwile obecną chciałbym zacząć od wzmacniacza (żródła to: TV, malina, i jedna zabawka na RCA). Ogółem potrzeba 2 wejścia optyczne + 1x RCA lub 1optyk / 1 usb / 1 xRCA.
Wpadł mi w oko ten Onkyo by wszystkie tematy od tej strony załatwia. Dodatkowo to 2x60W co jest dla mnie idealne na obecna sytuację ( bo zakup kolumn to za rok, tymczasem mam kolumienki Onkyo D-052AX ).

 

Pewnie i tak będę polował na coś z drugiej ręki 1200-1500 (przewiduje). Czy w tym budżecie są jakieś inne ciekawe propozycje? Rozumiem że w większości przypadków konieczny byłby oddzielny DAC. Czy przetwornik w tym Onkyo jest gites czy raczej nie bardzo? Poradzicie za czym można by było się jeszcze ewentualnie rozglądać.Raczej odrzucał bym konstrukcje z przed ponad 10 lat. Obawiam się że nie dam rady sprawdzić takiego sprzetu

 

Raczej mi ciężko mówić o preferencjach, chyba raczej liczę na 2/3 inne rozwiązania i do posłuchania jak to działa. To co najbardziej lubię to chyba to żeby można było wskazywać gdzie jaki instrument stoi na scenie (rozumiem że 98% tego tematu załatwia dobrze zrealizowany kawałek a nie wzmacniacz czy DAC) nie mnie to to co najbardziej lubię 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zakładaj za każdym razem nowego wątku. Zapewne tutaj pójdą kolejne propozycję wzmacniaczy i znowu o nich założysz wątek?

 

Nie masz preferencji i nie masz kolumn o czym tu pisać?

No DAC jest na miarę budżetu. Po prostu jest.

Konkurent/ ta sama produkcja: Pioneer A40

Konkurenci: Marantz PM 6006 / Denon PMA 800 / Yamaha As 501 / 701

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...