Skocz do zawartości

Porada o JVC JA-S55


cinek25pl

Recommended Posts

Witam. Ostatnio wpadł mi w ręce taki oto wzmacniacz JVC. Niestety w sieci nie ma za dużo informacji na jego temat. Tzn. są dane takie jak moc, impedancja i cała reszta, ale bardziej interesuje mnie to jaka to półka? Czy jest to klasa średnia czy raczej budżetowy wzmacniacz? Ile taki wzmacniacz jest wart w tym momencie i jaka była jego cena rynkowa? Co sądzicie o tym wzmacniaczu? Na pewno ktoś z Was go ma albo słuchał i może podzielić się swoimi opiniami. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam. 

IMG_20201212_065325.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, audiowit napisał:

https://www.hifiengine.com/manual_library/jvc/ja-s55.shtml

W sieci jest mnustwo info nr tego wzmacniacza. Osobiście to nie słyszałem z tego co widzę to płyta czołowa w niezłym stanie. 

Kolego @audiowit jeżeli chodzi o dane techniczne to znalazłem bez problemu. Pytałem o trochę inne dane w pierwszym poście, ale dziękuję za odpowiedź. Tak stan techniczny bardzo dobry jedynie jedna mała ryska na szybce. Jest trochę kondensatorów do wymiany i zobaczymy co jeszcze wyjdzie na serwisie. Chciałbym wiedzieć ile jest mniej więcej wart bo nie wiem czy się pakować w serwis. Sprzęt gra bardzo potężnie i na pewno zostaje ze mną. Podoba mi się jego wygląd i chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej na jego temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...