Skocz do zawartości

lysyrafal

Uczestnik
 • Zawartość

  2 234
 • Dołączył

 • Ostatnio

O lysyrafal

 • Ranga
  Przyjaciel forum

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  POLSKA

Ostatnio na profilu byli

9 404 wyświetleń profilu
 1. Czyli cyrkulacja powietrza jest to w takim razie nie widzę przeszkód, a w razie gdyby było jeszcze za mało głębokości to można wysunąć szafkę trochę do przodu.
 2. Co do amplitunerów KD ciężko mi coś powiedzieć, ponieważ nie używam ich tylko stereo. Dobrze widzę na zdjęciu, że ta półka jest z tyłu niezabudowana?
 3. https://wiadomosci.onet.pl/politico/idzie-wielka-fala-zachorowan-na-raka-w-europie-winien-koronawirus/2sekq0s Poniżej też ciekawa informacja i nasuwa się pytanie w jakim kierunku to wszystko idzie. https://tvn24.pl/biznes/ze-swiata/portfel-cyfrowy-co-to-jest-europejska-tozsamosc-cyfrowa-propozycja-komisji-europejskiej-5126012
 4. To swoją drogą, szczególnie przy tej ilości wentylatorów a przede wszystkim gdy się nagrzeją.
 5. Miej na uwadze, że to co słuchałeś w pokoju odsłuchowym to całkiem inaczej zabrzmi w domu. Dołóż do tego jeszcze kable, a szerokość i wysokość tej półki ile wynosi?
 6. Ja jestem przeciwnikiem (nie tylko ja zresztą) do wkładania sprzętu w tak zabudowane półki. Tu przede wszystkim chodzi o to, aby sprzęt zachował swoje optymalne parametry a w dłuższej perspektywie o jego żywotność.
 7. U mnie też dróg nie brakuje przecięcie A4 i S1 a dokładniej MYSŁOWICE, natomiast ja się odniosłem do sytuacji aktualnej w porównaniu do czasu, kiedy przypadków COVID-19 było dużo więcej. Czy w sobotę i w niedzielę jest więcej wypadków tu bym polemizował, ale nie o tym temat.
 8. Te klocki, które wymieniłeś są zdecydowanie mniej wydajne, sprawne od Arcam SA30. Posłuchać ich można, ale będzie to regres w porównaniu do tego co masz obecnie.
 9. Ciężkie życie będzie miał ten sprzęt i same wentylatory też będą się nagrzewać. Marnie to widzę z tym chłodzeniem, właściwie tak choćby go nie było.
 10. Kolumny aktywne: Argon Audio Forte A5. Na subwoofer trzeba przeznaczyć więcej PLN, ponieważ w tym budżecie będzie po prostu słabo.
 11. Tutaj dużym problemem jest na pewno sama akustyka i nawet po zmianie wzmacniacza, możesz nie być w pełni zadowolony. Do tego rodzaju muzyki warto szukać szybszych wzmacniaczy, które nie będą zamulać jak np. Rotel lub NuPrime.
 12. To fakt lepiej dołożyć i nie żałować, ale o tym zdecyduje odsłuch. Dodam tylko, że nie zawsze brzmienie droższych kolumn będzie się bardziej podobało. Trzeba też mieć na uwadze, że jedne z kolumn mogą się lepiej zgrywać z danym wzmacniaczem. Co kolumn Kef to powiem, że są bardziej wymagające jeśli chodzi o wzmacniacz.
 13. Kolumny marki Kef są jednak sporo droższymi od w/w kolumn. Tutaj masz ciekawą ofertę z ekspozycji i zapytaj jeszcze o rabat.
 14. @gienas Ciężko mi w to uwierzyć, że aż tak nagle może być tak dużo wypadków a mieszkam tu od wielu i nigdy tak nie było. Ja to widzę tak, że wraz ze wzrostem temperatury i szybkimi zmianami pogody powoduje wzrost ciśnienia tętniczego, a tym samym prowadzi do udarów mózgu lub zawałów serca. Ludzie byli odcięci od służby zdrowia na dłuższy czas i niestety mamy tego skutki, nie tylko COVID-19 a reszta chorób zniknęła jak za pomocą czarodziejskiej różdżki. Chociaż z drugiej strony ludzie mogą być badani najnowszą aparaturą, a i tak nie są wstanie wszystkiego wykryć jak dla przykładu piłkarz LARS-KRISTIAN ERIKSEN
 15. Jeszcze uzupełnienie ponieważ przypomniały mi się słowa obecnego ministra zdrowia jak to onkologia jest w Polsce zieloną wyspą. Ostatnio u mnie dość często słychać też sygnały karetek, chociaż jak widać zakażeń jest dużo mniej, pozostaje mi tylko domyślać czym tj. spowodowane.
×
×
 • Utwórz nowe...