Skocz do zawartości

Vincent SV-500 do Klipsch


naglene

Recommended Posts

Cześć, czy ktoś mógłby się wypowiedzieć o wzmacniaczu Vincent SV-500?  Chcę go połączyć z Klipsch rp600m.
Jest dość mało opinii o tym wzmacniaczu ale bardzo pozytywnych.

Czy jest może coś ciekawego co powinienem spróbować z Klipsch RP-600m? Bardzo lubię ich dźwięk, chcę go jedynie udoskonalić.

Aktualnie grają z SMSL Q5 Pro.

Nigdzie nie mogę dostać tego Vincenta SV-500 na testy. Wiem że mogę kupić i oddać po 14 dniach, ale jestem świadomy że to jest trochę mało opłacalne dla sklepów. Chciałbym posłuchać jakiś fajnych alternatyw zanim zdecyduje się na zakup z ewentualnym zwrotem.

Głównie słucham rocka, pomieszczenie ~24m^2, odsłuch z 2,3m. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Przesiadka z SMSL Q5 PRo na Vincenta SV500 będzie bardzo dobrym rozwiązaniem. Vincent zapewni muzykalniejszy charakter brzmienia, lepiej poradzi sobie z kontrolą górnych częstotliwości i zapewni pełniejszy dół pasma.  Alternatywą może być Magnat MR780, który zapewni spokojniejsze brzmienie z głównym nastawieniem na zakres średnicy i prezentację sceny dźwiękowej. Pomiędzy tymi dwoma wzmacniaczami pod względem charakteru brzmienia masz Audiolab 6000a, który bardzo dobrze zgrywa się z jasnymi Klipsch RP600m. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Testowałem Vincenta i jakoś nie oszalałem w porównaniu do SMSL Q5 Pro. Rozumiem że to wzmacniacz i różnice będą dość małe.
Wokale były faktycznie bardziej dociążone, bardziej relaksujące brzmienie.

Poszukiwania ciąg dalszy, możliwe że wrócę do Vincenta. Mocno mnie zniechęcił duży skok głośności na pilocie.

Jakieś opinie o połączeniu Klipsch z Musical Fidelity M3si?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...