Skocz do zawartości

Kino Klipsch


Rockford

Recommended Posts

Witam. Jestem nowy na tym forum także cześć wszystkim  😁

Mam pytanie odnośnie amplitunera

Znajomy wyjeżdża za granice i sprzedaje swoje kino ale bez amplitunera. 

W salonie 20m2 mam już :

RP-280F

r-115sw

Do tego jeśli się nie mylę dojdzie :

RP 504C

2x RP 600m

Są zabudowane w ścianie i dostanę je dopiero po świętach. 
 

Wiem ze do 20m może to być za dużo ale cały zestaw za 5k to chyba grzech nie skorzystać 😁

Teraz szukam amplitunera który to zasili i kabli bo nie mam żadnych. Ogółem będzie grało to w KD ale również gram na PS5 i trochę słucham muzyki każdego rodzaju. Wiem wiem Klipsch jest stworzony do KD ale wierze ze uda się coś zrobić żeby chociaż trochę przyzwoicie to grało.  
 

Jaki amplituner polecacie w budżecie 3-5k  ( Fajnie by było jak by miał HDMI 2.1 ze względu na PS5) 

Jakie kable ? 

I czy jest sens w przyszłości rozbudować kino o jakieś Kolumny efektowe czy coś innego.

Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje ;)


 

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.12.2020 o 23:14, santino napisał:

Kable kupilem melodiki purple rain 

tylko po co? Dla wyglądu jeżeli Ci się podobają i będzie je widać ok, w przeciwnym wypadku szkoda pieniędzy.

Dnia 24.12.2020 o 11:21, Rockford napisał:

Duża przepaść ?

bardzo. X3700 to wyższa półka niż x2700. przede wszystkim x3700 może spokojnie robić jako przedwzmacniacz, ma komplet wyjść pre-out. Możesz również zrobić na nim pełnego atmosa 7.2.4. Jak wybierasz pomiędzy tymi dwoma to raczej nie ma wyboru, bierzesz po prostu x3700.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, lolekdrugi napisał:

tylko po co? Dla wyglądu jeżeli Ci się podobają i będzie je widać ok, w przeciwnym wypadku szkoda pieniędzy.

bardzo. X3700 to wyższa półka niż x2700. przede wszystkim x3700 może spokojnie robić jako przedwzmacniacz, ma komplet wyjść pre-out. Możesz również zrobić na nim pełnego atmosa 7.2.4. Jak wybierasz pomiędzy tymi dwoma to raczej nie ma wyboru, bierzesz po prostu x3700.

Dzięki ;) w poniedziałek odbieram  x3700 ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denon już u mnie ;) Ale napotkałem problem z połączeniem w B amp, podłączam według instrukcji, ustawiam tak samo i nie działają wysokie tony, próbowałem również na odwrót i wtedy nie działają średnie tony... Z instrukcji wynika ze b amp jest w 7.1 tak tez podłączam i ustawiam ale nie działa tak jak powinno 

jakieś porady panowie ? 
 

 

A6321609-0B3E-4FCB-8248-A8C000B55D23.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...