Skocz do zawartości

Centrum muzyczne


Fafniak

Recommended Posts

Jak masz jakiś instant massanger to może będzie szybciej. Slack, whatsapp, imassage czy jakieś Discordy czy inne takie.

1 minutę temu, Fafniak napisał:

anwet nie wykrywa tej nakładki allo digi one

Nie wiem co to znaczy "nie wykrywa nakładki". Że nie masz dżwięku czy że pisze Ci, że nakładka nie może być uruchomiona czy nie masz w spisie urządzeń? Podpytaj na forum. Jak pisałem, nie używam maliny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Fafniak napisał:

anwet nie wykrywa tej nakładki allo digi one

Chłopie spokojnie , dzisiaj się w to pobawię to może jakoś ogarniemy. Wiem , że nakładkę ustawia się tam gdzie masz program samej maliny , w przypadku OSMC nazywa się to MY OSMC , tutaj nie wiem ale jak wgram program to dam znać.

Tylko mam pytanko do czego ten program / To znaczy co uzyskam więcej niż Volumio , czy OSMC ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, tomek4446 napisał:

Tylko mam pytanko do czego ten program / To znaczy co uzyskam więcej niż Volumio , czy OSMC ?

W przypadku tego typu softu liczy się to, czego oczekujemy. Moje oczekiwania pewnie są inne od Twoich.
Taki przegląd dostępnych urządzeń pod względem priorytetów jest tutaj:
https://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=252916

 

26 minut temu, tomek4446 napisał:

... dzisiaj się w to pobawię to...

No ale platformy typu Raspberry czy Odroid powstały do programowania, robotyki. Można sobie skonstruować cyfrowy dom czy automatyczne obserwatorium astronomiczne. Cokolwiek. Znalazło też zastosowanie jako HTPC. Ja wolę AMLogic do celów AV, bo tutaj mam dual boot. Mogę przełączać się pomiędzy dwoma systemami Android/Armbian i LE/CE. Zaś na platformach AMLogic powstały dedykowane pudełka z preinstalowanymi systemami Androidem/CE lub LE do stricte zastosowań AV. Gotowe pudełko typu plug and play. Można też mieć OSMB, ale ograniczone to jest do ich Vero, maliny i AppleTV pierwszej generacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...