Skocz do zawarto┼Ťci
Zaloguj si─Ö, aby obserwowa─ç  
Critt

Zestaw kina domowego z MM

Recommended Posts

Witam serdecznie. 

https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/kino-domowe-denon-avr-s650h-wilson-viper-czarny

Czy taki gotowy zestaw kina z MM warto kupi─ç w tych piniondzach?­čśë I oczywi┼Ťcie jaki┼Ť sub do tego.┬á Bo jak patrzy┼éem na ceny to to jakbym chcia┼é to kupi─ç osobno to by wysz┼éo dro┼╝ej.Denon ok 2200-2300 z┼é a Wilsony ok 1300z┼é.

Zestaw ma by─ç przeznaczony do film├│w (netflix) 80%, muzyka 20%. Pok├│j 25 m2, Tv na wi─Ökszej ┼Ťcianie, 2.5 m od kanapy. Wiem ┼╝e to bud┼╝etowe sprz─Öty ale teraz s┼éucham muzyki na JBL Partybox 200 kt├│ry jest podpiety pod TV. Nie da si─Ö normalne na tym s┼éucha─ç muzyki, nie wiem po co to kupi┼éem ­čśü, owszem moc i bas jest a┼╝ si─Ö krzes┼éa przesuwaj─ů ale jak si─Ö s┼éucha ciszej to jest taki szum, masakra. Ten typ tak ma. Wi─Öc tak sobie my┼Ťl─Ö ┼╝e cokolwiek kupie to b─Ödzie du┼╝o lepiej gra┼éo.┬á

Drugie pytanie czy taki zestaw lepiej zagra ni┼╝ zaawansowane soundbary za 4-5 ty┼Ť?┬á

Pierwszy raz tu pisz─Ö tak┼╝e nie bijcie na dzie┼ä dobry­čśü.┬á

Pozdrawiam. 

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach

Nie warto w to i┼Ť─ç tak samo jak nie warto kupowa─ç Soundbaru za 5K

Kup standard w tej cenie

Yamaha 4A + Polk T531 lub Quadral 6500 LE i Magnat Sub 302A

Zapraszam i pozdrawiam

Udost─Öpnij ten post

Cze┼Ť─ç,
Soundbar to tak na prawd─Ö ostateczno┼Ť─ç dla os├│b, kt├│re kompletnie nie maj─ů miejsca nawet na ma┼ée monitory. WIlson Viper to tak┼╝e pieni─ůdze wyrzucone w b┼éoto.┬á

Masz Yamah─Ö RX V4a + Polk Audio T531, zestaw kt├│ry zagra dynamicznie z mocniejsz─ů podstaw─ů basow─ů oraz bardzo dobr─ů przestrzeni─ů. Alternatyw─ů mo┼╝e by─ç Denon S750h +┬áWilson Raptor 7 + 1 + Vocal je┼Ťli lubisz muzykalne brzmienie z bli┼╝sz─ů ┼Ťrednic─ů oraz ┼éagodniejsz─ů g├│r─ů.┬á Subwoofer w przysz┼éo┼Ťci b─Ödziesz musia┼é dokupi─ç, poniewa┼╝ to on robi efekt w kinie domowym i mo┼╝esz i┼Ť─ç w kierunku Magnata 302a czy Klipsch R12sw.┬á

Udost─Öpnij ten post

Napisano (edytowany)

Cze┼Ť─ç,

Czy Yamahę RX V4a + zestaw Jamo S 803 HCS lub Polk Audio T Bookshelf System (T30 + T15) będzie odpowiednim wyborem ?

Zale┼╝y mi na g┼éo┼Ťnikach 4 g┼éo┼Ťnikach na┼Ťciennych (2 z przodu, 2 z ty┼éu, +1 pod telewizorem le┼╝acy)

Jamo S 803 HCS  - https://m.sklep.rms.pl/jamo-s-803-hcs-s803hcs-zestaw-kolumn-do-kina-domowego-5-0

Polk Audio T Bookshelf System (T30 + T15) - https://m.sklep.rms.pl/polk-audio-t-bookshelf-system-t30-t15-zestaw-podstawkowych-kolumn-do-kina-domowego-5-0

Edytowano przez Criseq

Udost─Öpnij ten post

16 godzin temu, S4Home napisał:

Yamaha 4A + Polk T531 lub Quadral 6500 LE i Magnat Sub 302A

Yamaha 4A czy Denon AVR-X2700H ?? 

Jest też AVR-X2700H DAB. Czym on się różni od AVR-X2700H? 

Udost─Öpnij ten post

Jamo nie. Polk Tak. Te Jamo graj─ů bardzo ┼║le.

Denon X 2700 to znacznie wy┼╝szy model od Yamahy 4A to konkurent dla 6A. St─ůd r├│┼╝nica w cenie

6 godzin temu, Karapax napisał:

Jest też AVR-X2700H DAB. Czym on się różni od AVR-X2700H? 

DAB'em .......

Udost─Öpnij ten post

Dziękuję za dobre rady. 

Zdecydowałem się na zestaw Quadral 6500 LE i Magnat Sub 302A

Nie jestem tylko pewny jaki amplituner do tego wybra─ç:

Yamaha RX V4a -2500 zł

Denon S750H - 2500 zł

Denon X1600H - 2600 zł

Przyznam ┼╝e bardziej sk┼éaniam si─Ö w stron─Ö Denona, mog─Ö w przysz┼éo┼Ťci do┼éo┼╝y─ç dodatkowe g┼éo┼Ťniki, menu chyba po polsku ( a dla takiego laika jak ja to ma znaczenie), no i s─ů zauwa┼╝alnie mniejsze od Yamahy. Pytanie mam czy te Denony to podobna p├│lka jako┼Ťciowa jak ta Yamaha? I Czym si─Ö te dwa modele od siebie r├│┼╝ni─ů? Czytam opis modeli I r├│┼╝nic nie widz─Ö. Na zako┼äczenie zapytam dlaczego teraz tak ci─Ö┼╝ko kupi─ç bud┼╝etowy amplituner, pozamykali fabryki czy to mo┼╝e┬á przez covid?┬á

Udost─Öpnij ten post

Napisano (edytowany)
4 godziny temu, S4Home napisał:

Jamo nie. Polk Tak. Te Jamo graj─ů bardzo ┼║le.

Denon X 2700 to znacznie wy┼╝szy model od Yamahy 4A to konkurent dla 6A. St─ůd r├│┼╝nica w cenie

DAB'em .......

Mógłbym Ciebie prosić o opinie tego zestawu https://www.salonydenon.pl/zestawy-kina-domowego/kino-domowe-avr-x1600h-dab-movie-95.html ? 

Albo sam ten zestaw g┼éo┼Ťnik├│w i dobra─ç inny amplituner.┬á

Edytowano przez Criseq

Udost─Öpnij ten post

20 godzin temu, Criseq napisał:

Mógłbym Ciebie prosić o opinie tego zestawu https://www.salonydenon.pl/zestawy-kina-domowego/kino-domowe-avr-x1600h-dab-movie-95.html ? 

Albo sam ten zestaw g┼éo┼Ťnik├│w i dobra─ç inny amplituner.┬á

Akurat to zestawienie jest dobre. Ja lubi─Ö te mikro kolumny. Je┼Ťli masz ma┼ée pomieszczenie i u┼╝ywany tylko do kina to jest to jak najbardziej polecany zestaw.

22 godziny temu, Critt napisał:

Dziękuję za dobre rady. 

Zdecydowałem się na zestaw Quadral 6500 LE i Magnat Sub 302A

Nie jestem tylko pewny jaki amplituner do tego wybra─ç:

Yamaha RX V4a -2500 zł

Denon S750H - 2500 zł

Denon X1600H - 2600 zł

Przyznam ┼╝e bardziej sk┼éaniam si─Ö w stron─Ö Denona, mog─Ö w przysz┼éo┼Ťci do┼éo┼╝y─ç dodatkowe g┼éo┼Ťniki, menu chyba po polsku ( a dla takiego laika jak ja to ma znaczenie), no i s─ů zauwa┼╝alnie mniejsze od Yamahy. Pytanie mam czy te Denony to podobna p├│lka jako┼Ťciowa jak ta Yamaha? I Czym si─Ö te dwa modele od siebie r├│┼╝ni─ů? Czytam opis modeli I r├│┼╝nic nie widz─Ö. Na zako┼äczenie zapytam dlaczego teraz tak ci─Ö┼╝ko kupi─ç bud┼╝etowy amplituner, pozamykali fabryki czy to mo┼╝e┬á przez covid?┬á

Przez Covid. nie ma cze┼Ťci do amplitunerow.

Id─ů na inne rynki.

Do Quadrala faktycznie Denon. Z tym ┼╝e nie ma specjalnej ro┼╝nicy pomi─Ödzy S 750 a X1600. Bierzesz ten kt├│ry jest dost─Öpny.

Udost─Öpnij ten post