Skocz do zawartości

Node 2i+NAD316 BEE+nowe głośniki


Grzesiek202

Recommended Posts

6 minut temu, Walezy napisał:

Przeciez nie musisz słuchać MQAs. Jest wybór. Wprowadzili MQA, żeby uzasadnić dlaczego subscrpcja tyle kosztuje, i dlaczego chcą żeby ich serwis był uważany za premium.

Weź na probe i porównaj... żałuję że tak długo słuchałem "podkręconej" muzyki

Słuchałem tylko z Hifi

A jak pisali ze nienaturalny dźwięk, to też nie wierzyłem 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, klimkr napisał:

Jak dla mnie to najlepiej brzmi Qobuz. Niestety u nas nie działa i trzeba kombinować np. z ebay. Amazon Music ma opcję HD i Ultra HD - u nas też nie działa. Zostaje więc chyba tylko Tidal z jakością lepszą niż CD. Inna rzecz, że często MQA ma tylko 16/44.1...

Jeśli chodzi o TIDAL to słucham tylko w jakości HiFi. HEOS nie obsługuje MQA. Bardzo wątpie, żeby TIDAL przeszedł kompletnie na MQA - stracą subskrybentów - zle dla biznesu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam, ze Spotify wychodza z HiFi streaming’iem w tym roku. Im więcej opcji tym lepiej.

5 godzin temu, Grzesiek202 napisał:

Zgadzam się. Ja na przykład na razie mam tylko tego NADa, ale te 706 podłączałem też do jednego z tańszych Hegli - niestety od razu było słychać uporządkowanie dźwięków. Wiem, że mój wzmacniacz, będzie wymieniony.

I dobrze jest zdawać sobie sprawę gdzie leżą ograniczenia całego systemu. Czytałem, ze Meta reguła jest prosta, im lepsza elektronika tym więcej można z nich wycisnąć. Dzięki temu, ze są raczej neutralne w zależności od gustu i portfela można zaczac od 316BEE v2, po hegel 120 a skończyć jakimś lampowcu za 30k i z każdym krokiem zyskujemy na wrażeniach akustycznych, Meta przenoszą wiernie charakterystykę systemu do którego się je podłączy.

Edytowano przez Walezy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...