Skocz do zawartości

Soundbar czy Głośniki aktywne


dewon

Recommended Posts

Podejrzewam, że tutaj większość doradzi Ci jednak wybór dwóch kolumn podstawkowych z amplitunerem czy innym źródłem mocy zamiast soundbara.

Czytając inne wątki trafiłem na rekomendację Polk Audio Magnify (nie pamiętam dokładnie modelu), tj. Soundbara w okolicach 2k. 

Osobiście nie mam doświadczenia, więc jedynie podaje wstępne informacje i poczekaj lepiej na wypowiedzi bardziej doświadczonych i obeznanych użytkowników.

Edycja: więc z dwóch podanych w temacie propozycji pewnie lepsze będą głośniki aktywne. 

Edytowano przez Philantrop
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Soundbar to trochę pieniądze wyrzucone w błoto. Jeśli miałbyś trochę miejsca to lepszym rozwiązaniem byłyby monitory aktywne takie jak dynamiczne Klipsch the Fives, które zagrają potężniejszą podstawą basową. Alternatywą byłyby spokojniejsze System Audio Saxo 7 active. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie odsłuchu oraz po wyceny/ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Topping lub SMSL + kolumny podstawkowe np. ELAC, POLK lub KEF będą lepszym rozwiązaniem rozwiązaniem a już na pewno zagra to lepiej niż jakakolwiek belka.

@dewon najlepiej podjedź gdzieś i sam porównaj.

Jak masz do nas blisko to zapraszam na odsłuch i porównanie.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...