Skocz do zawartości

zestaw głośników do kina domowego na amplitunerze denon avr-x2700h do 8 tys


kamiln

Recommended Posts

Witam , zostałem postawiony przed zadaniem złożenia zestawu kina domowego dla moich rodziców.... Po długich rozmowach amplittuner na jaki padł wybór to denon avr-x2700h ze względu na przywiązanie taty do tej marki i ogólnie funkcjonalność / myślę że nie jest to zły strzał . I teraz właśnie mam totalną zagwostkę gdyż nie mogę podjąc decyzji jakie głośniki wybrać. Początkowo myślałem o Pylonie saphire 31 plus cenralny i dwa satelitarne , lub na focal chora 826 plus 806 i centralny z tej serii . Chciałbym zapytać bardziej doświadczonych kolegów o jakieś propozycje i czy to będzie fajnie grało. Pomieszczenie w jakim będzie stał zestaw to salon 35 m2  , 6m długości 5 m szerokości mniej więcej.  Najbardziej podobał się nam Pylon saphire 31 tylko pytanie o centralny i satelitarne bo z serii chyba nie dadzą rady pod tego denona. Dziękuję za odpowiedź 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem szafity to złe pomysł. Dzwiek będzie mocno przebasowiony. Utraci kontrole w tym zakresie.

Z kolei Klipsch 820 nie jest warty takiej kwoty za system kolumn.

Jesli Denon już wyg=brany to faktycznie Focal, Dalej Magnat Signature, Monitor Audio Silver, czy Polk Audio to kolumny które dobrze się zgrywają kinowo.

Zapraszam na odsłuch

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda z wymienionych kolumn ma swój indywidualny charakter brzmienia i warto gdybyś mógł sam ocenić i porównać te konstrukcje nie skreślając ich wcześniej, kto wie co może się tobie spodobać. Zapraszam do naszego salonu wymienione kolumny jak i wiele innych znajdziesz u nas i będziesz mógł je posłuchać - decyzja należy do ciebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...