Skocz do zawartości

Wzmacniacz DENON PMA-350SE i jaki zestaw kolumnowy


Mariusz Matuła

Recommended Posts

Witam,

Jest to mój pierwszy wątek na tym forum i zarazem styczność z takim sprzętem. Ostatnimi czasy nabyłem zestaw:

- DENON PMA-350SE - amplituner,
- DENON DCD-1015 - odtwarzacz CD,
- DENON TU-235RD - tuner,

Moja prośba do Was. Jaki zestaw kolumnowy pod powyższy zestaw. Pokój ok. 20 m2. Jaka mużyka będzie słuchana, prawie każda (muzyka elektroniczna, alternatywna, rock, polski punk lat 80 i 90, disco, jazz, techno. W grę wchodzi nowy lub używany sprawdzony sprzęt. Może ktoś, coś z Was ma do sprzedania?.

I drugi temat, poszukiwany specjalista do sprawdzenia powyższego zestawu (czyszczenie, sprawdzenie podzespołów może jakiś tuning poprzez polepszenie parametrów,) ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 godziny temu, rms.pl napisał:

Kwestia jakie masz preferencje co do brzmienia, np. czy z detaliczną, jasną górą pasma, wyeksponowanymi niskimi tonami oraz jaki budżet?

Cześć,

Budżet do 2000 zł i chciałbym w tej kwocie uzyskać jak najlepsze brzmienie przy obecnych parametrach sprzętu. Zależy mi na wyrazistości dźwięku i wyeksponowaniu jak najszerszego zakresu tonów tak aby się nie zlewały.

Edytowano przez Mariusz Matuła
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...