Skocz do zawartości

Monitory do Onkyo TX-8150


grzegorz8370

Recommended Posts

https://m.olx.pl/d/oferta/kolumny-podstawkowe-dali-zensor-3-CID99-IDMitya.html

https://m.olx.pl/d/oferta/kolumny-podstawkowe-monitory-kef-q350-czarne-CID99-IDMXjZ7.html

Pierwsze pewnie do wyrwania za 1200, drugie za 1500. Polki, o których piszesz, kosztują 1600 zł. Wg mnie zarówno kefy jak i zensory to jednak troszkę lepsze brzmienie niż amerykanskie monitory. Polki to mocna góra i dół, wycofana średnica. Natomiast Kefy i Dali oferują dużo przyjemniejszą średnicę. Wszystko więc zależy od tego, jakiego dźwięku oczekujesz. 

Edytowano przez seba3002
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, seba3002 napisał:

Kolego @grzegorz8370 a jakich kolumn słuchałeś do tej pory? 

Właściwie to kiedyś Altusów a wcześniej miałem Zodiaka DSS 402 kupionego razem z kolumnami. Nie pamiętam jakimi. Później skusiłem się na kino domowe Sony z zestawem kolumn. Dwa lata temu wymieniłem je na Onkyo tx-8150 z Heco MS 1000. Wiosną tego roku kupiłem Yamahe r-n 803d, która gra u mnie ze wspomnianymi Heco. Onkyo chce postawic w pokoju córki, która slucha głównie rocka. Jak widać nie mam wielu doświadczeń. Za wyjątkiem słuchania innych zestawów u znajomych. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...
Dnia 24.12.2021 o 15:09, grzegorz8370 napisał:

Witam. Jakie monitory polecalibyście do Onkyo TX 8150. Pokój 16m2. Budżet 1000zł.

Moje ogłoszenie w dziale giełda, spokojnie w budżecie 👍
Dostałem je w rozliczeniu sprzedając swój poprzedni sprzęt i uznałem, że za taki pieniądz szybko znajdą nowy dom ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.12.2022 o 11:44, S4Home napisał:

One miały 87 dB skuteczności o ile dobrze pamiętam (jeżeli było inaczej, to pewnie ktoś mnie tutaj poprawi)

W opisach, które znalazłem podana jest rzeczywiście wartość 87 dB. Jednak na samych kolumnach podana jest wartość 91 dB. Nastapiła jakaś zmiana w trakcie produkcji tej serii?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...