Skocz do zawartości

Nad czy Rotel ?


bobas111

Recommended Posts

Witam jestem tu świeży pozdrawiam wszystkich znawców tematu - mam kolumny dali lektor 6 z nad c320 czy zamiana na nad c370/372 czytałem że może 320 za słaba i nie napędza dobrze dali  coś zmieni w odsłuchu brakuje mi troszkę więcej góry i dołu może rotel ra 06 by coś zmienił ? (pokój 20m2) muzyka różna .

W przyszłości ma być focal chora 826 tylko jaki do nich wzmacniacz czy c370 lub rotel ra06 dadzą radę czy macie inne propozycje budżet do max 2,5k za wzmacniacz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, bobas111 napisał:

Super dzięki za odpowiedż jeśli ktoś jeszcze ma jakieś propozycję czy sugestie chętnie z ciekawością poczytam (doświadczenie się liczy) i tak jak się da to spróbuję posłuchać tych wzmacniaczy

Wyszukaj sobie wątek "Rotel A12" - sporo ciekawego materiału. Na stronie 3 zaczynają się porównania Rotel-Nad. Modele inne niż te o których piszesz ale pewnie trochę zbieżnych punktów  będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może odpuścić sobie te tańsze i uzbierać grosz na a14 lub tańszy a12 i dopiero po czasie zmienić kolumny na chora 826 jak by grały dali lektorzy 6 tymczasowo na tych wzmacniaczach  ? Żeby nie zmieniać 2x wzmacniacza i 2x kolumn wszystko mam nadzieję w tym roku bym dał radę

Czy jednak szukać Roksana lub denona?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...