Skocz do zawartości

Monitor Audio Siver 6G vs. 7G


marcinZG

Recommended Posts

Pytanie chyba głównie do branży, bo zakładam, że to oni mieli największą szansę porównania obu generacji Silverów, czym się od siebie różnią, brzmieniowo? Najbardziej interesują mnie 300, bo to nad nimi dumam od dłuższego czasu. Trzeba przyznać, że dopłata do 7G jest niemała, a teraz jest sporo okazji do zakupu ostatnich sztuk 6G w kuszących cenach, co powoduje, że różnica finansowo robi się jeszcze większa i zakładam, że może być warto skusić się?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mati92 napisał:

Ja słuchałem nie tak dawno jednych i drugich. Jedyna różnica jaką wychwyciłem to w basie.

Za około 5k latają nówki na OLX, za około 4k używki. Wydaje mi się, że to super cena jak za tej klasy sprzęt.

3 godziny temu, Mati92 napisał:

Ja słuchałem nie tak dawno jednych i drugich. Jedyna różnica jaką wychwyciłem to w basie.

Dzięki, a coś więcej? W jakim sensie w basie? Na korzyść których?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, S4Home napisał:

Powiem tak. Moim zdaniem różnica jest mniejsza niż była względem 5G a 6G

A czy w 300 jest zauważalnie mniej basu ze względu na mniejszy głośnik niskotonowy?

Ja wiem, że Silvery są dość jasnymi kolumnami, chociaż rzekomo 6G nie jest pod tym względem mocno jaskrawa, tak w jednej recenzji wyczytałem, że 7G jest z powrotem jaśniejsza. A może ta jaskrawość ma związek z mniejszą ilością basu, o ile faktycznie jest go mniej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...