Skocz do zawartości

Wzmacniacz z main in


Tomaszbac

Recommended Posts

Dzień dobry wszystkim 

Mam pytanie do amplitunera Marantz Sr 7008 szukam wzmacniacza stereo z wejściem main in tak by go podłączyć jako końcówkę mocy do w/w Ampli. Kolumny monitor audio gs60 . Na wzmacniacz mam kwotę w przedziale 2500-3000 zł głównie myślę o rynku wtórnym. Wzmacniacz stereo będzie pracował też normalnie w stereo np z CD stąd też nie brałem pod uwagę koncowki mocy choć jestem otwarty na wszystkie sugestie z góry dziękuję za pomoc .

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Tomaszbac napisał:

Dzień dobry wszystkim 

Mam pytanie do amplitunera Marantz Sr 7008 szukam wzmacniacza stereo z wejściem main in tak by go podłączyć jako końcówkę mocy do w/w Ampli. Kolumny monitor audio gs60 . Na wzmacniacz mam kwotę w przedziale 2500-3000 zł głównie myślę o rynku wtórnym. Wzmacniacz stereo będzie pracował też normalnie w stereo np z CD stąd też nie brałem pod uwagę koncowki mocy choć jestem otwarty na wszystkie sugestie z góry dziękuję za pomoc .

 

 

 

Tu masz dość aktualną listę. Wybierz sobie coś:

http://www.audiophile.no/nb-no/resurssenter/forsterkere-med-ht-bypass/item/208-oversikt-over-forsterkere-med-prosessorinngang

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie wcześniej wybrałem wzmacniacz sony TA-F707ES ma on wejście direct in które jednak niestety nie jest tożsame z main in ponieważ omija tory regulacji tonów ale pozostawia tor głośności  czy jeżeli podłącze go do amplitunera to jedynym problemem będzie odpowiednie ustawień głośności w amplitunerze i wzmacniaczu tak by była równomierna z pozostałymi głosikami czy podłączeni może być ryzykowne dla któregoś z urządzeń ? Z listy zastanawiam sie nad yamahą as 1000 lub 1100 ewentualnie denonem pma 1500 ewentualnie Marantz PM 8003 ale sony zagra chyba lepiej 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tomaszbac napisał:

tak ale w sony to nie działa w pełni tak jak main in niestety dokładnie to direct input 

Działa tak samo. W innych przypadkach też nie będziesz miał regulacji  basu, sopranu i volume. Wzmacniacz działa wtedy w trybie końcówki mocy i nic nie działa. Tak ma być.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...