Skocz do zawartości

Netflix i AVR-X1600H i Sony xf9005


Recommended Posts

18 minut temu, Andrzej Kaminski napisał:

Czy jak połączę wszystko przez przewód optyczny to nadal będzie bez atmos? :( nie muszę korzystać z hdmi. Nawet nie wiem po co te hdmi robią :)

Poczytaj, uzupełnij swoją wiedzę:

https://rms.pl/baza-wiedzy/3017-zlacze-optyczne-koaksjalne-czy-hdmi-ktore-zapewni-najlepsze-polaczenie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informację. P rzyszłościowo zakupie z atmos.

Czy może też ktoś się wypowiedzieć czy warto kupić coś taki zestaw SIB EVO 5.1.2 Atmos? 

Budżet max jaki mam na cały zestaw to 4k wraz z okablowaniem i za tyle mogę ten zestaw jako nowy. 

Może warto coś innego w to miejsce kupić? Głównie do kina, ale czasem i do muzyki (do 10%) :)

Nie musi być wcale takie małe, mogą być normalne duże Kolumny i nie musi być atmos, ale z możliwością łatwego rozszerzenia :)

TV na wprost. Salon około 23m2. Do kanapy od ściany tv 1.6m. Za kanapą z tyłu odległość od ucha od 20 do 25 cm wolnego miejsca. Nie ma przeszkód pomiędzy oglądającym a tv. 

Z góry dziękuję za informację i mile widziane są propozycje. Dobrze też jakby zestaw był w kolorze białym lub czarnym. 

Wysokość pomieszczenia 2.3 z podwiesznym sufitem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Andrzej Kaminski napisał:

Czy może też ktoś się wypowiedzieć czy warto kupić coś taki zestaw SIB EVO 5.1.2 Atmos? 

To typowy system 5.1 grający na mkro satelitach. Bardzo przyzwoity.

W podobnym budzecie i jakości są jeszcze KEFy oraz Dali Fazon.

Wszystko typowe systemy 5.1

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...