Skocz do zawartości

Zestaw kina domowwego


sk09372

Recommended Posts

Witam , chciałem zaznaczyć na początku że jestem totalnie zielony w temacie. postanowiłem kupić gotowy zestaw kina domowego. Chciałem kupić soundbar samsung Q7 plus tylne kolumny ale po przeczytaniu na tym forum kilku opini zrezygnowałem. A moje pytanie jest takie czy ten zestaw jest w miarę dobrym wyborem https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/kino-domowe-pioneer-vsx-934-taga-harmony-tav-607-czarny Zaznaczam że nigdy nie przywiązywałem uwagi do dżwięku więc bardzo wymagający nie jestem. Kino ma służyć głównie do oglądania filmów z HBO MAX i Disney+. Pomieszczenie ma ok 15m kwadratowych, Z góry dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć @sk09372,

Ze względu na to, że 

Dnia 12.02.2022 o 16:26, sk09372 napisał:

nigdy nie przywiązywałem uwagi do dżwięku więc bardzo wymagający nie jestem

Jeden i drugi zestaw będzie ok. Biorąc pod uwagę Tagę musisz dokupić jeszcze subwoofer.

Jeżeli masz możliwość podjedź gdzieś i posłuchaj obu kolum. Wtedy sam ocenisz co Ci się podoba ;) 

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instrukcja:

"UWAGA: Subwoofer  nie ma wejścia LFE. Zamiast tego użyj wejścia liniowego L lub R (inną opcją podłączenia jest użycie kabla rozdzielonego Y i podłączenie wejść liniowych L i R). Po wykonaniu tego połączenia Sub Out, obróć filtr „dolnoprzepustowy” do końca w prawo. W efekcie stworzy to wejście LFE."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, LBX Systemy Audio napisał:

Instrukcja:

"UWAGA: Subwoofer  nie ma wejścia LFE. Zamiast tego użyj wejścia liniowego L lub R (inną opcją podłączenia jest użycie kabla rozdzielonego Y i podłączenie wejść liniowych L i R). Po wykonaniu tego połączenia Sub Out, obróć filtr „dolnoprzepustowy” do końca w prawo. W efekcie stworzy to wejście LFE."

Dzieki!

W takim przypadku dla spokojnej głowy podłączył bym 'Y'

Piotr

12 godzin temu, sk09372 napisał:

Obecnie brak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...