Skocz do zawartości

Pytanie


tkwiecien

Recommended Posts

Zone 2 nic nie da bo to dalej gra 686. Znacznie lepsze stereo ma seria rz. 

Sprawdź wyższe modele amplitunerów i dowiesz się czy taka poprawa Ci wystarcza. Chociaż łatwo nie będzie z obecną dostępnością sprzętu. 

Na temat Twoich kolumn się nie wypowiem bo kompletnie ich nie znam. 

Inna opcja to zakup wzmacniacza i przepinanie kabli. Jest też jakiś switch co umożliwia przełączanie kolumn pomiędzy ampli a wzmacniaczem ale nie wiem jak to się sprawdza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak

 

A jeżeli nie mogę bo nie ma takiej możliwości podpięcia czy to wzmacniacza czy końcówki mocy a chce do maximum wykorzystać możliwości amplitunera to może ma ktoś pomysł jak uruchomić głośniki zone 2 jednocześnie z pozostałymi głośnikami  w tym samym pomieszczeniu i z tym samym dźwiękiem udaje mi się to tylko gdy odtwarzany jest materiał z USB lub gdy słucham radia internetowego. A nie mogę uruchomić  jak wyżej gdy sygnał idzie np z tv lub dekodera telewizji cyfrowej 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, tkwiecien napisał:

jak uruchomić głośniki zone 2 jednocześnie z pozostałymi głośnikami  w tym samym pomieszczeniu i z tym samym dźwiękiem udaje mi się to tylko gdy odtwarzany jest materiał z USB lub gdy słucham radia internetowego. A nie mogę uruchomić  jak wyżej gdy sygnał idzie np z tv lub dekodera telewizji cyfrowej 

w instrukcji obsługi tego amplitunera jest napisane, że ja masz system 7.1 lub 5.1.2 to nie możesz korzystać z Zone2.

Musiałbyś zrezygnować z 7.1 albo 5.1.2 i wtedy na Zone2 spokojnie możesz sobie na pre-out podpiąć wzmacniacz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...