Skocz do zawartości

Amplituner albo wzmacniacz urzywany do 2000


Klahapl

Recommended Posts

Witam potrzebuj pomocy od kogoś kto zna się na sprzęcie stereo. Chcę kupić wzmacniacz albo amplituner do 2000 urzywany,nie mam na razie kolumn. Zastanawiam se nad starym sprzętem z lat 80 90 albo kilku letnim z bajerami typu spotyfay radio internetowe. Zależy mi najbardziej na jak najlepszym dźwięku wyraźnym i z szczegulami miałem kiedyś onkyo Integra i zależy mi na osiągnięciu lepszego dźwięku. Pomorze ktos

Miałem onkio Integra 6850 z głośnikami Polaris 200, fajnie grało z Spotify i dac fio ale brakowało wyrazistości i szczegółów tak mi się wydaje i chciał bym osiągnąć lepszą jakosc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz sobie jaja,  czy o co chodzi ?

Może i się czapiam, ale jak na dzień dobry, pierwszy temat  i prośbę o pomoc to lekceważąco do tematu podszedłeś.

Każdemu zdarzają się błędy, ale to jest forum, ludzie to czytają, listości !!!

5 godzin temu, Klahapl napisał:

urzywany

 

5 godzin temu, Klahapl napisał:

szczegulami

 

5 godzin temu, Klahapl napisał:

Pomorze ktos

Tak, ja jestem z Pomorza, a nawet Wybrzeża.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Streamer kupię osobno i z głośnikami też bym potrzebował pomocy żeby pasowały do siebie. Salon 56 m + aneks kuchenny oddzielony barkiem i wyjście z tego salonu bez dźwięk także otwarty salon. A muzykę jaką słucham to różnie wokal, techno i wszystkiego po trochu 

Chcę złożyć sprzęt w trzech ratach najpierw amplituner do 2 tyś za głośniki to też nie więcej jak 2 tyś a streamer to nie wiem jaki w sumę 

Nie będę słuchał tego na całą parę 

Chodzi mi żeby maksymalnie szczegulowo grało i wiadomo bass ładny soczysty 

Miałem onkyo Integra A-6850 i sprzedałem bo wkurzało mnie że pilota nie było. Teraz mam soundbar harman kardon sb26 i szczerze żałuję bo gra gorzej od tej integry 😭

Rozumieci są piosenki w których główną rolę gra bass i sopran ale zawsze jest coś po między inne detale której czasem są mało słyszalne przez ten bass i sopra. I o to mi chodzi o szczeguly żeby to wszystko się zgrywało ładnie 😆chyba zrozumiecie mnie 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 M2 ? 🙄 Jeśli chcesz nagłośnić takie pomieszczenie potrzebujesz potężnych kolumn, do tego skutecznych, i mocnego wzmacniacza.

Tak jak sugeruje S4home, powineneś zacząć od kolumn, a później dobrać do nich wzmacniacz.

12 godzin temu, Klahapl napisał:

A może być Dac jakiś i podłączyć do tvczy lepszy streamer? 

Lepiej streamer. Tym bardziej,że wiele z nich posiada wejścia cyfrowe i może służyć także jako DAC (np.przy oglądaniu filmu możesz dźwięk emitować przez wzmacniacz).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...