Skocz do zawartości

Słuchawki nauszne BT do 300/400 PLN


Recommended Posts

Cześć,

Poszukuję słuchawek nausznych do słuchania muzyki z telefonu do 300 PLN, chyba że znacie jakiś model który jest warty zainwestowania trochę więcej. Ze swoich poprzednich korzystałem jedynie w podróżach do pracy, domu, sklepu rzadziej na dłuższe niż 1 godzina wypady. Zależy mi na dobrej jakości dźwięku, tłumieniu dźwięków z zewnątrz ale i też na tym żeby otoczenie nie słuchało muzyki razem ze mną. Gatunki muzyczne które słucham w głównej mierze to rock, metal, ale również rap.

Czy możecie polecić coś sprawdzonego? Szukałem po sklepach w moim mieście i niestety wybór jest niewielki. Praktycznie w każdym sklepie są te same modele, które uważam jednak za przeciętne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Poczytałem trochę na temat tych słuchawek i opinie ma raczej dobre. 

Odtrąca mnie jednak fakt zamawiania z AliExpress. Potrzebuję słuchawek jak najszybciej, a dostawa w przeciągu miesiąca mi nie odpowiada.

Czy mogę prosić o inne bardziej dostępne możliwości? 

Sam jestem zielony w tych tematach i z opcji które brałem pod uwagę to:

Marshall Major III lub IV - tutaj opinie bardzo skrajne. Jedni kochają a inni krytykują. Sam obawiam się opinii, że cicho grają.

Sennheiser HD 350BT - z tą firmą mam dobre wspomnienia, opinie też pozytywne. Boje się jedynie tego że mogą być niewygodne.

Edytowano przez Czikibom
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesyłki AliExpress Standard Shipping dochodzą zwykle w około 2 tygodnie z dostawą do domu kurierem Pocztexu lub jeśli jest taka opcja do paczkomatu InPost. Wczoraj ktoś się nimi interesował i znalazł je również na OLX, ale wygląda ze chyba kupi je ze sklepu na Aliexpress. Słuchawki Marshall z zasady są dość kontrowersyjne. Zwykle oferują brzmienie o charakterze dźwięku koncertów rockowych z dużą ilością basu i niezbyt wyrafinowane. Są do tego dość stylowe. Sennheiser HD 350BT  są znane z kolei ze swego braku charakteru :). Grają dość liniowo i wielu ludzi zarzuca brak emocji w ich przekazie. Nie należą również do zbyt luksusowo wykonanych. Meizu HD60 są gdzieś po środku. Energiczny i zróżnicowany bas z naturalnie brzmiącą resztą pasma dobrze nasyconą szczegółami. Wykonanie bardzo dobre, choć kabelki w które je wyposażono są dość przeciętnej jakości. Widziałem na Youtube że zdarzały się egzemplarze z niezbyt równo przeszytym paskiem naturalnej skóry na pałąku. Bardzo je lubię, choć ich muszle mogły by mieć nieco większe rozmiary, jeśli chodzi o otwór w padach, bo są dość głębokie. Mogły by mieć też trochę dalej wysuwające się prowadnice, bo nadają się tylko na niezbyt duże głowy ( bez ingerencji w kształt pałąka :) ). Starsze nauszne i przewodowe HD50 nadawały się bardziej na większe głowy :) dla odmiany. Co do głośności grania słuchawek bt, to zwykle jest z tym pewien problem, bo wbudowane w nie wzmacniacze zwykle nie mają zbyt dużo mocy, dla zaoszczędzenia energii, po to aby dłużej grały. HD60 grają dość głośno bezprzewodowo i są bardzo skuteczne przy podłączeniu przewodowym. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...