Skocz do zawartości

Zakup amplitunera


PASHA

Recommended Posts

8 minut temu, maciek72 napisał:

Tak . Bardzo dobrze , że stracił 3.5 k , bo został wyrolowany ? 

Nie dostał amplitunera , ani kasy :(

zaoszczędził ? Nawet nie polizał :(

ale o czym Ty piszesz w ogóle bo chyba ja o czym innym a Ty o czym innym.

Ja mówię o sprzedaży Onkyo za gruby hajs niewspółmierny do wartości. Ty opisujesz o Twoim znajomym który pieniądze stracił. To jest chyba jakiś inny wątek zatem. Wyjaśnij proszę bo chciałbym zrozumieć.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, maciek72 napisał:

Gdybyś się tak nie angażował , kolega może i by przepłacił , ale miał .  Posłuchał Ciebie i jest wyj... na 3.5k 

Ile będzie w sumie kosztował go następny  amplituner ?

aaa czyli obwiniasz mnie za to, że Twój kolega kupił amplituner gdzie indziej i był to trefny sprzedawca i nie wpadł na to by zrobić zakupy przez paypall lub escorow lub osobiscię które by go przed tym zabezpieczyły?

Dodatkowo, jeżeli to był zakup w PL to należy to zgłosić na policję. 3.5k pln to nie jest mała kwota i ma zapewne numer konta itp, niech idzie i zgłasza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam za ładne nazwisko , aby je szmacić 

1 godzinę temu, Butler napisał:

A skąd wiemy że to Ty byś go nie oszukał na te 4700z? Stracił by jeszcze więcej. Cwaniaków i oszustów jest wszędzie pełno, miał ofertę i sam zdecydował się na ryzykowną formę zakupu. 

Mam za ładne nazwisko , aby je szmacić .

Za kilka groszy 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tym w jakimś innym wątku. Bo kontaktowałem się z kilkoma osobami z OLX odnośnie amplitunerów takich top. Kilka jak była dobra cena to od razu oferta mi śmierdziała. Oszuści znaleźli tu znaczne pole do manewru bo klinci muszą coś kupic.

Na prawdę zachęcam do cierpliwości. Wiem że do tego nie przywykliśmy ale jednak. Sam czekam na dostępność dość długo i mimo że zawsze byłem w gorącej wodzie kąpany to teraz po prostu czekam.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...