Skocz do zawartości

TOP 5 wzmacniacze stereo do 6 000 zł


S4Home

Recommended Posts

Fajnie, że nadal nagrywacie materiały. Nie zgodzę się co do opisu brzmienia modelu M3si. Nie uważam, żeby był neutralny, równy i miał zdyscyplinowany bas. Dla mnie jest to najbardziej pokombinowany dźwiękowo wzmacniacz jaki słyszałem. Z tak pofalowaną charakterystyką jeszcze się nie spotkałem ;)

PS Popracujcie nad ekspozycją obrazu w materiałach i poprawnym oświetleniem. Niskim kosztem można zacząco poprawić te aspekty, a rezultaty będą miłe dla oka :)

Edytowano przez lpomis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej, tutaj to prawda, że odczucia każdego mogą być inne i jak najbardziej można się zgodzić również z taką opinią, składowych jest na tyle dużo, że ciężko o jedno wrażenie. Jak czytam o jakimś sprzęcie i zawsze ma taki sam opis brzmienia przez każdego i wszystkim się podoba, to się zastanawiam, czy na pewno wszystko jest z nim ok :) Dlatego też wszelkiego rodzaju zestawienia i testy należy trochę traktować jako wskazówkę, a tak czy inaczej jak Piotrek najczęściej wspominał odsłuch jest najważniejszą kwestią. 

Dzięki za wskazówki, właśnie na to trochę liczymy od Was, bo nie obrażamy się o konstruktywną krytykę, a wręcz jest dla nas przydatna, bo wiemy co ewentualnie zmienić. Mamy jakieś softbox-y, ale nagrywamy czasem w różnych godzinach i jeszcze trochę się "macamy" z oświetleniem i kwestiami ekspozycji światła, bo sporo też u nas okien. O ile na audio się znamy, to YouTuberami jesteśmy jeszcze słabymi :) Jak Ipomis masz jakieś jeszcze wskazówki, czy ktokolwiek na forum, to jasne, że chętnie poprawimy to co będzie trzeba.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.06.2022 o 15:41, Robert Kalifornia napisał:

Fajne, jedynie zabraklo mi sugestii kolumn do tych wzmacniaczy. Oczywiście mogłyby to być pudełka przedstawione w poprzednim filmie.

Jest to również fajna sugestia i dziękuję za nią, bo może w takim razie zrobimy zestawienie stereo wzmacniacz + kolumny. Jak najbardziej jest to też ciekawa na pewno wskazówka dla poszukujących "gotowych" kompletów. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Robert Kalifornia napisał:

A czy cxa60 gra podobnie do cxa61? Tyle się naczytałem dobrego o tych wzmakach że chyba trzeba posłuchać. Pytanie tylko czy on różnią się brzmieniem?

Jest to podobny styl grania i niewiele się zmieniło  także bez względu, który wybierzesz będziesz zadowolony jeśli stawiasz na dynamikę, precyzję  i szczegółowość. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie samych filmików. Dobrze się tego słucha, tematy ciekawe, dźwięk jest ok. Brakuje trochę dobrego oświetlenia i to widać, ale to może moje skrzywienie, starego fotografa. Na polskojęzycznym utubie jest dosłownie kilka kanałów traktujących o audio, więc jest duży niedosyt. Ta tematyka jest ciągle jeszcze niszowa i tu widzę duże pole do popisu. Trzymam kciuki za rozwój kanału.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...