Skocz do zawartości

Coaxial - Mogami 2964 vs audioqest forest


Recommended Posts

38 minut temu, misiek x napisał:

Posłuchaj sam jeżeli możesz, być może usłyszysz różnicę i wtedy sam zdecydujesz. Kable mają wpływ na brzmienie, nie duże ale zawsze.

Pozdrawiam 

No właśnie nie mam takiej możliwości :( Stad Was zapytałem. A jakieś intuicyjne strzały? Audioqest chyba bezpieczniejszy pod kątem wtyków bo te rean to mega budzetowki

51 minut temu, TomekN napisał:

Mam coaxial na Mogami 2964 oraz przypadkowo jednego gotowca, zdaje się QED Performance Audio Graphite. Nie ma między nimi absolutnie żadnej słyszalnej różnicy. Wybrałbym to, co wyjdzie taniej.

A jakie wtyki w tym Mogami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mateolo2 napisał:

A jakie wtyki w tym Mogami?

Do IC typu RCA najczęściej używam Neutrik Rean NYS373, ale tu akurat mam Amphenol ACPR. Obie wtyczki są jakościowo OK i na nic nie wpływają. Moją osobistą preferencją byłby Neutriki bo bardziej optycznie mi się podobają, ale nie traciłbym czasu na wybieranie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Mam dwa Coaxy Mogami i bardzo sobie chwalę,
- pierwszy zakupiony od dystrybutora - Mogami 2964 na wtykach amphenol -> okazał się lepszy od AudioQuest Forest
- drugi to DIY własnej roboty z serii 'high-end' , Mogami 2497 na wtykach skręcanych Nakamichi, okazał się tylko ciut gorszy od Van Den Hul The First MKII

Ogólnie uważam że są to bardzo dobre kable w dobrej cenie, robiąc samemu tylko trzeba pamiętać aby utrzymać impendację 75Ω, więc trzeba kupić odpowiednie wtyki (jest kilka opcji na rynku), są różne przekonania czy lutować czy nie (ja wolę skręcane), albo robić na wtykach BNC z przejściówkami F na RCA. Pomysłów jest sporo, warto sobie pokombinować. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...