Skocz do zawartości

Denon avr-x2700 czy coś w podobnej kasie


Dedal

Recommended Posts

31 minut temu, Dedal75 napisał:

Czy Denon AVR-x2700 ma pełnoprawne wyjście pre out na fronty

nie, nie ma. Widać to na zdjęciach oraz w instrukcji obsługi. Dopiero model serii 3 ma.

31 minut temu, Dedal75 napisał:

Albo co zamiast tego Denona w podobnych pieniądzach z pre out ?

Chyba nic. Marantz będzie droższy. Yamahy nie dostaniesz i będzie droższa. W sumie może Onkyo? Zależy Ci na hdmi 2.1? Wtedy można poszukać czegoś starszego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz z czego będziesz korzystać to coś się wykombinuje. Tylko filmy? A może jeszcze gry z PC/konsoli? Gdzie to wszystko masz podłączone? Pod TV czy pod amplituner?

Tu ostatnio opisałem nowe amplitunery. Jak Ci Pasuje X2700H to może Marantz SR5015 gdzieś dorwiesz.

 

Edytowano przez Butler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi mieć Pre out  , dwa wyjścia HDMI też bym się przydały nie mam wymagań wolę stereo ,dzieci mają starego Xboxa ,dekoder wpięty też do tv .

Jak na warunki domowe kino było ok. Więc myślę że ampituner za 4 tys gorszy nie będzie w tej materii od HK

Mój leciwy już HK 255 w 2009 był  słabo wyposażony ale mi służył a ostatnio raz w tyg do bajek na projektorze dla dzieci i tyle . Kilka rzeczy już w nim nie działa np. pilot . 

 

Przydałby mi się grat którego odpalam nie mieszam kablami oglądam sobie czasem film i takie tam , to tyle 😋

Edytowano przez Dedal75
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Dedal75 napisał:

Przydałby mi się grat którego odpalam nie mieszam kablami oglądam sobie czasem film i takie tam , to tyle 😋

to biorąc pod uwagę, że masz starszy sprzęt to z używek:

 - Denon 3400, 3500 bez problemu

- Marantzu od modelu 5010 w górę czyli np 5011, 5012

- Onkyo dopiero modele serii 7 miały pre-out poza modelem TX-Nr696 który jest najnowszy.

- Yamaha RX-V685 miała pre-out na fronty oraz RX-A880 na wszystko ale tam są słabe sygnały na pre-out zatem musisz sprawdzić czy Twój wzmacniacz się z tym dogada.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lolekdrugi napisał:

bo są według specyfikacji nawet. Trzeba odpowiedni wzmacniacz podpiąć.

p.s. jak Ci się ten amplituner widzi w porównaniu z tym co masz teraz (chyba 3700 jak dobrze pamiętam)?

Tak. Denon zabrzmiał dużo lepiej z pre-outów na tej samej końcówce mocy, więc coś musi być na rzeczy z tymi pre-outami. Ale największą różnicę wg mnie wnosi Audyssey XT32 używany z [płatną] apką na smartfona/tablet. W stosunku do tego YPAO co był w V685 różnica w możliwościach korekcji jest ogromna. Poza tym teraz mam dwa suby, w V685 z tego co pamiętam nawet nie mogłbym ich niezależnie skorygować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz porównanie Denon X2700H vs Marantz SR5015 https://www.zkelectronics.com/compare/denon-avr-x2700h/marantz-sr5015/. oba mają Audyssey MultEQ XT

Audyssey MultEQ XT32 ma wyższy Denon AVR-X3700H https://www.zkelectronics.com/compare/denon-avr-x3700h/usa/marantz-sr5015/uk/ no i oczywiście jego braciszek Marantz SR6015

Edytowano przez Butler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...