Skocz do zawartości

Słuchawki


Recommended Posts

24 minuty temu, Kamil28 napisał:

dobry,zastanawiam się nad kupnem słuchawek sony wh-xb910n

Nie znam tych słuchawek, za to znam i lubie inne do tego typu gatunku czyli "akg y50". 

Jesli masz możliwość, porownaj ze sobą powyższe sony z akg "y", i napisz tutaj jakie wnioski. Chętnie poczytam. Pozdr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Chyba Miro 84 napisał:

Nie znam tych słuchawek, za to znam i lubie inne do tego typu gatunku czyli "akg y50". 

Jesli masz możliwość, porownaj ze sobą powyższe sony z akg "y", i napisz tutaj jakie wnioski. Chętnie poczytam. Pozdr.

Te soniaki będę miał u siebie w poniedziałek a tych akg nie mam więc nie porównam obu tych par słuchawek ze sobą lecz dam znać czy są dobre

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Chyba Miro 84 napisał:

Wielka szkoda. Bas a raczej jego jakość i zejscie jest b.dobre, a z tematu zauważyłem że kładziesz nacisk na dobry bas wiec...

 

Dokładnie głównie interesuje mnie wyrazisty głęboki bass ale też inne tony,dlatego celuje w te słuchawki ponieważ wydają się być idealną propozycją dla mnie , mają tryb "extra bass" na ten moment korzystam z słuchawek dokanałowych Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 i chciałbym przejść na wyższy poziom 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2022 o 16:43, Kamil28 napisał:

Dzień dobry,zastanawiam się nad kupnem słuchawek sony wh-xb910n za 640zł do słuchania muzyki głównie elektronicznej z basem ale czasem rapu,jak w tej cenie one wypadają?

Widziałem Audio Technica ANC900 za 600 zł- nowe, a to słuchawki które detalicznie kosztowały ponad 1000 zł. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro są Pgilips Fidelio L3 za 599zł, które początkowo z tego co pamiętam kosztowały około 1400 zł :) . https://allegro.pl/oferta/sluchawki-philips-fidelio-l3-00-12127749960 . To zapewne lepsze słuchawki od sony wh-xb910n, tyle że mimo że bardziej wyrafinowane, mogą nie podołać zapotrzebowaniu na szczególnie dużą ilość basu :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...