Skocz do zawartości

Amplituner z obsługą słuchawek bluetooth


kylo73

Recommended Posts

Witam, bardzo proszę o pomoc w wyborze amplitunera kina domowego który w ciągu dnia będzie grał na zestawie 5.1 lub 7.1, a w nocy na słuchawkach bluetooth.

Czy już raczej zmienić moje Sony KD - 43X8307C które niby ma bluetooth, ale słuchawek nie obsłuży na coś innego?

Dziękuję i pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za odpowiedź. Co do budżetu to chciałbym się zmieścić do 2000pln no może 2200pln.

Wiem że może być ciasno ale dlatego szukam porady, raczej wolałbym nowe nie używane.

Obecnie używam zewnętrznego nadajnika Bluetooth, ale zaczyna to być kłopotliwe ze względu na zwisy telewizora który po odłączeniu słuchawek nie chce przejść na głośniki. Wydaje mi się że wyjście słuchawkowe zaczyna się zużywać i stąd moje pytanie.

Dziękuję i pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, kylo73 napisał:

Wiem że może być ciasno ale dlatego szukam porady, raczej wolałbym nowe nie używane.

Najsłabsza Yamaha RX-V4A to (mocno wygórowana przez niską podaż) obecnie blisko 4000zł https://allegro.pl/oferta/yamaha-tsr-400-rx-v4a-raty-wysylka-24h-12297119890

Najsłabszy Denon to AVR-S660H to 2750zł https://www.salonydenon.pl/amplitunery-kina-domowego/amplituner-sieciowy-52-8k-avc-s660h.html

Najsłabszy Marantz NR1510 to 3750zł https://allegro.pl/oferta/amplituner-marantz-nr1510-5-2-czarny-12335256301

Chcesz się zmieścić w 2000zł to tylko i wyłącznie rynek wtórny.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.07.2022 o 08:28, Piotr Sonido napisał:

Taka funkcjonalność występuje w amplitunerach kina domowego Yamahy.

Po aktualizacji także w Denon i Marantz ale tu nie wiem czy we wszystkich modelach.

Jaki budżet?

 

Dnia 6.07.2022 o 10:11, S4Home napisał:

Tak jak wyżej Piotrek napisał 3 firmy na rynku mają dwukierunkową obsługę Bluetooth

widzę, że o Onkyo wszyscy zapomnieli, tak?

Model TX-NR6100 instrukcja obsługi strona 63.

 

@kylo73 jeszcze onkyo model nr6100 to ma według instrukcji obsługi.

Edytowano przez lolekdrugi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się przyznaję że nie zapomniałem tylko nie wiedziałem. Poprzednik tego nie miał.

Ciekawe czy działa na wszystkich źródłach.

W takim razie Pioneer 935 tez ma.

Nie zmienia to faktu że za 2K no będzie ciężko wśród nowych.

Ze starszych modeli zostaje raczej Yamaha. Denon miał aktualizację stosunkowo nie dawno. Trzeba by sprawdzić dokładnie które modele zostały nią objęte.

Piotr

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za pomoc.

Niestety jak juz wspomniałem będę musiał jednak zrezygnować z marzeń o nowym amplitunerze i posszukać czegoś używanego czyli wypada na Yamaha.

Czy może ktoś mi doradzić któryxh modeli szukać i czy warto szukać - właściciele dwóch różnych sklepów doradzali mi dozbierać do Marantz, natomiast zdecydowanie odradzali Yamahę.

Dziękuję i pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.07.2022 o 21:37, kylo73 napisał:

właściciele dwóch różnych sklepów doradzali mi dozbierać do Marantz, natomiast zdecydowanie odradzali Yamahę.

 

Dnia 9.07.2022 o 15:18, lolekdrugi napisał:

bo akurat nie mają w sprzedaży. Tak to jest z doradcami z branży.

Niestety to prawda. Yamahy nie było od 2,5 roku. Salony jej nie polecają bo jej nie ma. Raz na jakiś czas trafia tylko na Amazon i do salonów Top.

A Marantz akurat jest dostępny.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...