Skocz do zawartości

Problem z daciem creative sound blasterx g6


Hani Ball

Recommended Posts

Witam otóż nie dawno kupiłem w miarę niezlej cenie kartę dźwiękową creative sound blasterx g6 i mam taki problem ze komputer po jego uruchomieniu karty nie widzi mimo iż zasilanie dochodzi cały czas jednak nie jest to ciągle bo zdarza się że karta normalnie się odpali jednak gdy już się dzieje ze system jej nie widzi to wystarczy odłączyć kabel microusb i podłączyć na nowo i wszystko działa dodatkowo karta traci połączenie na krótki okres gdy się ja za mocno przesunie zaznaczę że zasilanie nie ucieka i cały czas dochodzi i zastanawiam się czy to wina karty czy może wina Windowsa 11 karte mam na gwarancji (zarejestrowana u creativa) i teraz myślę czy nie zwrócic karty bo kupowałem ją na allegro ( po zwrocie karta ) albo odesłać ją na gwarancję o ile to awaria samej karty sama karta jak już dziala to nie ma z nią problemów no chyba że jak wspomniałem ruszy się ja mocno

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź, czy ta karta działa bez problemów na innym sprzęcie (laptopie, komputerze).
Jeśli działa, to może port USB w komputerze jest skopany pod jakimś względem.
Albo wejście USB w karcie.
Równie dobrze kabel USB może być walnięty.
To tyle, co przychodzi do głowy. Przetestuj różne warianty (inny komputer, inny kabel USB), może drogą eliminacji dojdziesz do przyczyny.
Ja osobiście trzymam się z daleka od "gamingowych" potworków, bo zwykle są drogie, a jakością odstają od normalnego sprzętu audio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...