Skocz do zawartości

Evo 4.2 jaki wzmacniacz


Christoph Parusel

Recommended Posts

Siema,  

posiadam Wahrfedale Evo 4.2. potrzebuje wzmacniacza xD.

pokoj 25qm.slucham muzyki pop , lata 80-90te , czasem jakies regee lub hiphop . 
chcialbym by taki wzmaciacz posiadal min bt.

Najlepij nie drozej niz 4,5k
 Audiolab 6000, magnat mr 750, nad c388, moze yamaha as501 lub rn 802. , moze denon. Wybor jest ogromny. 

Prosze o pomoc. 
Chcialbym trzy wzmaciacze przesluchac w sklepie. 
 Dzieki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, z tego co recenzenci mówią o tych kolumnach to ,że trzeba chwilę dłużej niż z innymi się z nimi pobawić co do odpowiedniego ustawienia. Tzn są wrażliwe i na wysokość i warto je poprzesuwać szerzej , węziej, trochę skręcić, itd. Akustyka robi też bardzo dużo swojego więc spytaj w sklepie czy możesz wypożyczyć sprzęt do domu i ewentualnie zwrócić. Ja kupiłem do nich właśnie dziś podstawki a mam je mieć dopiero w piątek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Christoph Parusel napisał:

a co myslicie o denon avr- x 1700 ? 

Amplituner kina. W stereo będzie kiepsko. Chcesz budować kino?

7 godzin temu, Tomasz S. napisał:

Swoją drogą, z tego co recenzenci mówią o tych kolumnach to ,że trzeba chwilę dłużej niż z innymi się z nimi pobawić co do odpowiedniego ustawienia. Tzn są wrażliwe i na wysokość i warto je poprzesuwać szerzej , węziej, trochę skręcić, itd. Akustyka robi też bardzo dużo swojego więc spytaj w sklepie czy możesz wypożyczyć sprzęt do domu i ewentualnie zwrócić. Ja kupiłem do nich właśnie dziś podstawki a mam je mieć dopiero w piątek.

Dokładnie  tak jest. Dlatego warto je brać do domu. W salonie nie specjalnie robią "wrażenie"

Dopisz  do Cambridge AXR 100 jeszcze Cyrusa.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wharefedale Evo 4.2 potrzebują cieplejszego wzmacniacza i tutaj Audiolab 6000a jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Brzmienie przestrzenne z mocniejszym dołem. 

Koniecznie posłuchaj Atoll In50 Signature, który będzie zdecydowanie muzykalniejszy niż 100 czy 80. 

Co do amplitunerów kina domowego to jeśli nie planujesz rozbudowy to porzuć ten pomysł, ponieważ jakość dźwięku będzie na niższym poziomie względem wzmacniacza stereo. 

Posłuchaj kilku opcji i sam zdecyduj co jest dla Ciebie najlepsze. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W założonym budżecie możesz posłuchać NAD-a C368 i Rotela A12mk2.

https://www.tophifi.pl/stereo/wzmacniacze-zintegrowane/rotel-a12-mkii.html

https://www.tophifi.pl/stereo/wzmacniacze-zintegrowane/c368.html?color=3270&gclid=CjwKCAjwo_KXBhAaEiwA2RZ8hI7mLKj8sVogPoFvCijJnSFno-R13u9EwGgiZeCPuIOnTvq3-Ug-vBoC2y0QAvD_BwE

Odmienne charaktery ale znajdziesz je w jednym miejscu. Żeby prezentacja miała sens proponowałbym Ci przyjechać z tymi głośnikami do salonu lub też zapytać o wypożyczenie do domu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema dzieki za odpowiedzi

bylem dzis w salonie ale niestety bylo pelno klientow xd , ale udalo nam sie 5min porozmawiac. 
z szybkiej gadki zaproponowsno mi tego denona pma 900hna . Marantz byl za drogi. Powiedziano mi tez ze ten denon bedzie lepszy od audiolab 6000 do  muzyki ktorej slucham. 
Mam po poludniu zadzwonic jeszce co do terminu na odsluch tego denona . 
To mam dwa mimo wsysko ten audio przeslucham jak i ten denon.

Jedce nad trzecim se zastanawiam - najlepiwj tez z wifi.

Dzieki

Z glosnikami moge przyjechac mi powiedziano.

 

Ten nad c368 tez rubo wyglada 👍🏾
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...