Skocz do zawartości

Monitor audio bronze 5000 jaki wzmacniacz do 4000-5000zl.


Bartłomiej Szuba

Recommended Posts

23 godziny temu, lysyrafal napisał:

Moje spostrzeżenia są takie, że nigdy dobry wzmacniacz, nie jest ograniczeniem dla kolumn. Za to gorszy wzmacniacz, zawsze jest ograniczeniem dla kolumn.

Nie wiem po co podajesz ceny na które i tak nie masz wpływu. Dzisiaj wielu producentów pompuje ceny swoich produktów.

Powiem więcej, że mam podobnie zestawione cenowo wzmacniacz i kolumny. Podłączając droższe czy bardziej wymagające kolumny do mojego pieca, efekt brzmienia systemu był wyraźnie gorszy.

Zgoda, że elektronika powinna być lepsza od głośników. 

Ale w kwestii zestawienia serii Bronze (Bronze to Bronze i kropka) z tym wzmacniaczem, zwyczajnie nie widzę sensu. Koniec. - 

p.s to moje zdanie.

14 godzin temu, Piotr Sonido napisał:

Już widac że nie wiesz o czym piszesz. Bo do tej pory nie było takiego modelu jak Bronze 500.

Wcześniejszy Bronze 6 nie był jego poprzednikiem! Więc gdzie to pompowanie?

W punkt!

Piotr

Taaakk?
To prześledź sobie Twoje  wpisy na forum jak wielokrotnie polecałeś tańszą elektronikę do droższych kolumn ...Może dobrze, że już nie masz przydomka "branża" Piotr, bo jesteś chwiejny jak chorągiewka.

Edytowano przez Miras23
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co innego jak mamy polecić nowy wzmacniacz. A co innego jak mamy polecić dobry wzmacniacz w określonej cenie.

Absolutnie nic nie zmieniam. Tak samo polecałem jak polecam.

No moim zdaniem się juz nie wybronisz.

Nie znasz tych kolumn, wzmaka zapewne nie. Popatrzyłeś na cenę i uznałeś to za mezalians, a tak się nie da i tyle. Zostawmy że to Twoje zdanie i dajmy kropkę.

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak mezalians w audio. Jest tylko widzimisię właściciela. 😁

Uznaję zasadę że kolumny i wzmacniacz kupujemy najlepsze na jakie na stać. Z naciskiem na wzmacniacz. Bo to wzmacniacz musi być wydajny by wysterować. Jak masz lepsze kolumny od wzmacniacza to może się zdarzyć, że on nie pokaże potencjału paczek. O czym już @Piotr Sonido, wspomniał.

Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, 1Ender napisał:

Uznaję zasadę że kolumny i wzmacniacz kupujemy najlepsze na jakie na stać. Z naciskiem na wzmacniacz. Bo to wzmacniacz musi być wydajny by wysterować. Jak masz lepsze kolumny od wzmacniacza to może się zdarzyć, że on nie pokaże potencjału paczek.

Wg mnie, kolumny. Ponieważ wzmacniacz jest łatwiej dobrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...