Skocz do zawartości

dorsz

Uczestnik
 • Zawartość

  414
 • Dołączył

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  .

Ostatnio na profilu byli

1 904 wyświetleń profilu
 1. Ach, gdzie moja ulubiona Toyota Corolla e110, dlaczego nie mogę kupić nowej? Oszukali mnie, złodzieje Ja rozumiem że ceny serii Prestige i Legacy Ci nie pasują, ale to jeszcze nie powód aby czepiać się firmy że zarabia pieniądze na budżetówkach. A co do designu Prestige i Legacy, to taki właśnie na być - doskonałości się już nie poprawi.
 2. Idź do kuchni, weź lejek i popatrz przez cieńszy koniec - bo inaczej to się nie zrozumiemy. Częstotliwość podają, 1100 Hz. Ja praktycznie to sprawdziłem wyprowadzając linie: oś głośnika, prostopadłą i 45° pomiędzy nimi, która nie trafia w boczną ścianę.
 3. Nie wiem w którym miejscu Tannoy upada, jak ich Behringer kupił. https://community.musictribe.com/ A Definition DC to stara linia, od ładnych kilku lat nie produkowana.
 4. Wiem, dlatego zapytałem. Ja tu żyję i w pełni zdaję sobie sprawę z diametralnych różnic. Ot, chociażby stropy - w Polsce betonowe, w Anglii drewniane. Jest różnica, czy nie? Współczesne budownictwo w UK to tzw. szkielet - z tym, że zamiast amerykańskiego sidingu jest cegła. Ale w środku to samo, wełna i płyta gk. To jest zupełnie inna akustyka niż w Polsce. Dodatkowo, historycznie podatki spowodowały typ zabudowy: głębokiej od strony opodatkowanej szerokości frontu. Wiesz, no offence, tak to jest. Spoko. U mnie podają: Dispersion 90 degrees conical Czyli 45° od osi - to gdzie tu jest miejsce na boczne odbicia?
 5. „Ja w Dual Concentric mam podział na 1100 Hz i wysokie w tubce - czyli brak bocznych pierwszych odbić powyżej 1100 Hz.” Czyli pierwsze odbicia mam te z tyłu, poniżej 2 ms. BTW. @Redakcja AUDIO włączcie ten plugin Tapatalk, proszę. Ja wiem że on jest dla informatyków upierdliwy, ale dla forumowiczów takich jak np. ja, czyli starszych gości, Tapatalk jest zbawieniem. Przede wszystkim, ta sama czcionka i jej wielkość na wszystkich forach. Prosta edycja, też taka sama wszędzie. Pierwsze forum z brzegu na tym samym silniku, AS - admini klną na Tapatalk ale mają, dla nas zwykłych forumowiczów. Dokładnie, np. ktoś robi sufity (bardzo sensowne przy betonowych stropach) ale cała resztę pozostawia.
 6. https://youtu.be/YVR-jQSoky4 https://youtu.be/fOwWbRWNKiQ
 7. No ale z wysokością opłaty za kierunkowskazy, to naprawdę przegięli
 8. Bo masz 6" miękko zawieszone na gumie. A co innego gdy jest to 10" czy 15" twardo zawieszone na tkaninie, plus Alnico, gdzie membrana się prawie nie rusza. Na rysunkach wygląda jak przedłużenie, ale w realu to ten lejek wysokotonowego wygląda jednak na trochę węższy. Ja już nie eksperymentuję, zwłaszcza z kolumnami
×
×
 • Utwórz nowe...